Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Testnevelés órán kérjek...

Testnevelés órán kérjek felmentést, vagy ne miközben menstruálok?

Figyelt kérdés

Sokan azt mondják hogy kérjek, de sokan azt hogy nem, és nem tudom eldönteni!És miért?

Légyszi segítsetek!

Indokokat!

És lenne még egy kérdésem,tesin utcát futunk 1 kör :föl és le,és ebből eddig 2 kört kellett tenni,és hamarosan 3.Mit tegyek ha nem bírom?És olyan a tanár hogy...leszól?


2010. máj. 13. 17:01
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
22:03: Hidd el, hogy van az a gorcs, amin az algopyrin se segit. Nekem egyedul cataflam+fekves (ha kicsit csillapodott a fajdalom, alvas) mulasztja el. Volt, hogy elmentem pisilni, es a vecen ulve egyik pillanatrol a masikra megfajdult a hasam, de ugy, hogy nem tudtam felallni, mikor megprobaltam visszaestem, hanytam, es csak sirni tudtam meg kiabalni. Rettenetesen fajt, pedig egyebkent eleg magas a fajdalomkuszobom (eseseknel, vagasoknal semmit sem erzek, a tetanusznal meg se pisszentem, stb)
2010. máj. 18. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim válasza:

Szia!

Szerintem ha fáj a hasad vagy rosszul vagy, esetleg nagyon erősen vérzel akkor kérj felmentést. Nekem olyan görcseim vannak hogy kiegyenesedni nem tudok és járni is csak segítséggel első nap. Ha pont aznap volt tesi csak rám nézett a tanár és tudta hogy baj van. Még a suliból is volt amikor hazaküldtek mert hánytam meg összeestem. Másnap már csak simán görcsöltem de az már lószar az első napihoz képest, akkor már könnyítettel tudtam tesizni, még jót is tett. Volt általánosban egy elég szemét tesitanárom aki még ekkor is futtatni akart de majdnem lehánytam és aztán békén hagyott.

Mindezt csak azért írtam hogy ha tényleg oka van akkor adnia kell felmentést vagy legalábbis könnyítettet, viszont ha nincsenek fájdalmaid akkor tampon+betét kombóval nyugodtan tesizz.

_Raven_19/L

2010. máj. 19. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 A kérdező kommentje:
Köszi,a kommenteket!
2010. máj. 21. 13:15
 34/35 anonim ***** válasza:
Nekünk ez nem felmentési ok, nem adnak felmentést, és szerintem nem is kell. Tuti módszer minden ellen a tampon+éjszakai betét, de igazából felesleges mindkettő, csak a magunkfajta paranoiásoknak való. Ha fáj, az más kérdés.
2010. jún. 1. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
Ja, éa azt elfelejtettem, hogy szülői felmentést (ellenőrzőbe) nem fogadnak el. Az az egy lehetőség, hogy ha valaki üvölt a fájdalomtól, leülhet. Nem sporttagozat.
2010. jún. 1. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!