Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülők, ti hogyan reagálnátok,...

Szülők, ti hogyan reagálnátok, ha a 15 éves, egyébként jó tanuló, jó gyerek lányotok ilyen lenne? Kellene aggódnom?

Figyelt kérdés

Most késeket akar gyűjteni, mellette metált hallgat, legtöbbször sötét cuccokban jár, szereti a horrort és nagyon jól bírja a vér látványát, semmilyen hatást nem vált ki belőle. Sokszor végignéz olyanokat, amiktől én és a férjem már rosszul vagyunk, és egyáltalán nem rémiszti meg. Nem vonzza különösebben, csak nem váltanak belőle ki hatást az ilyen dolgok.

Szerintetek ez baj? Ti mit tennétek?

Egyébként ma már kiírtam erről egy kérdést, de valamiért törölték. Ha valaki nem értené, miért teszem fel megint.



2017. ápr. 14. 20:25
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

A zsebpénzéből veszi a késeket

Nem hiszem, hogy ártani akarna magának, sokszor van egyedül itthon, így ha esetleg vagdosni akarna, lett volna alkalma rá (gondolom erre gondolsz)

2017. ápr. 15. 10:50
 12/19 anonim ***** válasza:
35%
Nem túl jó hogy ilyenekre költi a pénzét, de azon kivül szerintem nincs benne semmi rendkivüli.
2017. ápr. 15. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 Tom Benko ***** válasza:
Lehet, hogy orvos szeretne lenni. A zenei ízlésével meg semmi baj nincsen.
2017. ápr. 19. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

Ne aggódjon!

Pont ilyen vagyok én is. Annyi a kivétel, hogy kések helyett plüssöket gyűjtök :D

2017. ápr. 20. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Én 15 évesen ugyanezt csináltam, csak nem gyűjtöttem kést. Teljesen normális.
2017. ápr. 24. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim válasza:
73%

Én is ilyen vagyok de én nem gyüjtök késeket, hát kinek mi a hobbi:D

15/f

2017. ápr. 27. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
0%
mondanám neki,hogy oké,most még nagyon egyedinek meg menőnek tarthatja ezt a metálgirl szerepet,de másfél év múlva ezért világi nyomoréknak fogják hinni az osztálytársai.
2017. máj. 27. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
#17 Ezt hogy érted? Miért fogják annak hinni?
2017. máj. 28. 00:25
 19/19 anonim ***** válasza:
0%
Hiába pontoztatok le,akkor is ez az igazság. Egy szóval sem mondtam,hogy személyesen ÉN nézném le(nekem aztán tök mindegy),de mivel nemrég fejeztem be a középsulit tudom,hogy hogy működik ez.Főleg,ha kesztyűket/metálbandás pólókat/acélbetétes bakancsokat hord,mellé animét néz..stb
2017. máj. 28. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!