Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Nem szeretnék felnőni. Ez...

Nem szeretnék felnőni. Ez normális ilyenkor?

Figyelt kérdés

17 éves vagyok, gimis, 11. osztályos. Észre sem vettem, hogy ilyen gyorsan eltelt az idő.. jövőre érettségizek, aztán egyetemre megyek. A kortársaim mind várják, hogy önnálló életet kezdjenek, de én nem.. itthon akarok maradni, anyukámmal és a kistesómmal. Nem akarok felnőni, nem akarom, hogy bármi megváltozzon. Annyira félek. És annyira jó volt kisgyereknek lenni, egész nap csak játszani. Hétfőn, a gyerekorvosunk azt mondta, hogy igazi felnőtt nő lettem. Hát majdnem elsírtam magam. Nem akarom, hogy felnőttnek lássanak az emberek. Örökké, az a cuki kislány szeretnék maradni, aki voltam.

Utálok bulizni menni, de muszáj NÉHA különben a barátnőim megsértődnek. Ha egyemre megyek ott sokat kell bulizni.. meg pasizni.. meg minden..

Ahhhhh barcsak megallithatnam az idot..

(Telorol irtam, bocsi)



2017. ápr. 15. 11:57
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Ugyanezt erzem!

Egyszerűen nem akarom, de muszáj.

2017. ápr. 20. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
46%

Detto:/ Tőlünk már nyolcadikban elvárták, hogy felnőttként gondolkodjunk. Nekem ezzel nem volt bajom, csak a gyerekkorom lényegesen rövid volt. 2 év és érettségi.

Csesztetnek, mert még sose volt pasim, bulik közül is csak a csajos estéket szeretem, egy-két barátnőmmel.

16/l

2017. ápr. 23. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!