Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit lehet adni ajándékba egy...

Mit lehet adni ajándékba egy 14-15 éves gyereknek?

Figyelt kérdés
Sziasztok én egy anyuka vagyok akinek enyi idös a lánya és naon tanácstalan vagyok mindjárt itt a szülinapja és a névnapja is kérlek titeket akinek van valami öttlete van azt nagyon kérem irja le!!!!!
2010. máj. 17. 14:41
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Az a rossz híre van, hogy az ilyen idős lány már nem gyerek. Kb ilyen korban kezdenek el pl szexuális életet élni. Barbie-babát már ne vegyél neki, ruhában valszeg teljesen más az ízlésetek... Mi lenne, ha megkérdeznéd tőle, hogy mire vágyik?


Ékszerrel nem nagyon foghatsz mellé.

2010. máj. 17. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

A te gyerekedről van szó, te ismered. Ha nem tudod, minek örülne a saját lányod, az elég gáz.

Adhatnál neki mondjuk helyesírási szabályzatot, az írásodból feltételezem, hogy még nincs otthon.

2010. máj. 17. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim válasza:
76%
A mai ilyen korú tiniknek gondolom sminkcuccra, egy új telefonra, vagy kpra van "szükségük". Szóval szerintem ezek közül valaminek örülne, de egy aranyos háziállat, kiskutya kismacska és nagyon jó ötlet lehetne, de igazából te ismered a lányodat. Én azt tudom, hogy 14-15évesen egy új telefon vagy egy laptop szerzett volna örömet nekem, hát én már csak ilyen anyagias vagyok ami nem szép dolog, de ilyen ez a mai világ.
2010. máj. 17. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
77%
En ebben az idoben kaptam meg ARTHUR RANSOME Fecskek es Fruskak sorozatat (Fecskevolgy, Teli vakacio), meg ma is elo-eloveszem. De a mai kislanyok mar nem olyanok, mint mi voltunk. Lehet, hogy jobban orulne egy szep ekszernek (nem feltetlenul draga, inkabb divatos legyen) vagy szepito-szereknek.
2010. máj. 17. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim válasza:
Óvatosan puhatold ki hogy mire vágyik.Persze a körül az árkategória körül,amennyit szántál rá.
2010. máj. 17. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim válasza:
79%

Szia!

én 14 éves lány vagyok.

nagyon nem szeretek ajándékot kapni főleg nem a szüleimtől, mert nem ismerik az ízlésem, vagyis nem értik meg, hogy mit szeretek. :/

szerintem annak örülne a legjobban ha pénzt adnál neki vagy felajánlod, hogy elmentek vásárolni és te fizetsz.

Így legalább neki is tetszene a ruha vagy ékszer vagy amit választ.

Remélem tudtam segíteni! :)

2010. máj. 17. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
42%

Fogamzásgátlót, ha már az egészség témakörbe írtad.. Amúgy meg mi lenne, ha egy ruhaboltban vennél neki vásárlási utalványt? Jobban örülne neki bárminél, amit kitalálsz, mert az valószínűleg pont nem lenne neki jó... vagy megbeszélitek, hogy elmentek együtt vásárolni, és amit kiválaszt (ruha/blúz) azt megveszed neki.

Vagy ha még nincs neki, akkor esetleg mp3 lejátszó.

Vagy egy jobb mobil.

2010. máj. 17. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
0%
vegyél neki tampont. azzal nem fogsz mellé( és tuti h használni is fogja)
2010. máj. 17. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Az én lányom szombaton lett 14 éves Én is nagy gondban voltam mit is vehetnék neki aztán rákérdeztem Végeredmény az lett hogy elvittük őt vásárolni Vett magának 2 cipőt na meg az elmaradhatatlan torta
2010. máj. 17. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Szerintem mennyetek el együtt vásárolni, és ott kiválaszthatná, hogy mit szeretne.Esetleg ruhát,mp3/mp4,telefon,óra,ékszer,könyv,stb.
2010. máj. 17. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!