Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Lebeszélnétek 16éves lányotoka...

Lebeszélnétek 16éves lányotokat egy 25éves férfiról? Engednétek hogy együtt legyenek?

Figyelt kérdés
2017. máj. 28. 17:59
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%

Ezt a kérdést nem itt kellene feltenni, ahol a hozzászólóknak a 90%-a gyermektelen. Amíg nincs az embernek gyereke, ködös elképzelései vannak csupán, hogy majd így csinálja, meg úgy csinálja. Aztán amikor valóban odakerül, észre kell vennie, hogy nem úgy működik a dolog, ahogy ő azt elképzelte. A gyerekeink tanítanak meg minket a szülőség mibenlétére, mint ahogy a mi szüleink is rajtunk, a mi bőrünkön tanulták a mesterséget.

Amikor apaként én kerültem hasonló helyzetbe, elbeszélgettem a lánykámmal. Elmagyaráztam neki a férfi és a női agy, a két nem lelkivilága közötti különbségeket. Megértette.

2017. jún. 3. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim válasza:
100%
22 évesen 16 éves barátnőmmel jöttem össze, akkor máris gyerekes és éretlen lennék? Mi ez az itteni hozzáállás hogy ismeretlenül közölnek emberekről véleményeket ? Azóta eltelt 2 év, összeköltöztünk, mindketten dolgozunk és rendelkezünk jövőképpel. Szeretnénk majd családot is, tehát én mindig is komoly szándékkal viszonyultam hozzá, nem pedig kihasználás céljából. Eléggé hajmeresztő dolog pedofil szavakkal dobálózni és társaival... Szerencsére a szülei nagyon kedvesen viszonyultak hozzám, miután látták rajtam beszélgetés alatt hogy egy normális, értelmes ember vagyok. Meg kell adni az esélyt, soha nem szabad tiltani, egy barátságos beszélgetés például jó alkalom erre hogy megismertél egymást
2017. jún. 4. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim válasza:
*megismerjék egymást, ahogy a saját példám is bizonyítja. (ez lemaradt)
2017. jún. 4. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 horex ***** válasza:
52%

#20


Nem dicsekvés, csak elmondtam, mert semmi kivetnivalót nem látok benne. Nem feleségül akartam venni!

Te mit kifogásolsz ebben?

2017. jún. 5. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Ez olyan mint hogy egy 40 éves nem lehet együtt egy 50 évessel, csak 9 év van köztük, az meg annyira nem sok. Amúgy nem kötekedni akarok, de az se normális hogy egy szülő internetes fórumon kér segítséget, hogy valakinek ennyi esze ne legyen, ember neked kell meghozni a döntést, más emberek, főleg látatlanban nem lesznek képesek helyetted dönteni. Csak mondom.
2018. okt. 9. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!