Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Lebeszélnétek 16éves lányotoka...

Lebeszélnétek 16éves lányotokat egy 25éves férfiról? Engednétek hogy együtt legyenek?

Figyelt kérdés
2017. máj. 28. 17:59
1 2 3
 11/25 Dew-i válasza:
Kimaradt: 17 éves, lány, bocs.
2017. máj. 29. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
33%
Miért csak egy 16 éves lányt tud felszedni?
2017. máj. 30. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 Cristyna válasza:
53%
én nem örülnék neki, biztos elbeszélgetnék vele, de a fiúval is, de nem tiltanám, mert akkor erősebb lesz a kapcsolatuk, szerintem ebben e világba egy 25 éves fiú nem komoly kapcsolatot akar egy 16 éves lánytól
2017. máj. 31. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
39%

A srác is gyenge értelen személyiség lehet, vagy kifejezetten kihasználási szándékai lehetnek, ha egy befolyásolható 16 évest tud megtalálni akinek még a személyisége se szilárdult meg.


Nem sértésnek szánom, egész egyszerűen ez a korosztályra jellemző, a 16 évesre, hogy még nincs elég tapasztalata és emberismerete. (Honnan lenne, hisz életének java részét egy viszonylag zárt közegben, a suliban és szakkörökön éli.) A 25 évesekre pedig, hogy némelyik prédára les, akit elég gyengének talál, ahhoz, hogy elcsábítson, és kihasználjon.


Az a baj viszont, hogy tiltásnak ritkán van jó vége. Célszerűbb a lányt rávezetni, hogy magától jöjjön rá, hogy még korai.

Ha a férfinak komolyak a szándékai, akkor milyen felelősségekkel, következményekkel jár, ha pedig komolytalanok akkor meg méginkább milyen következményei lehetnek...

2017. máj. 31. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
100%
Vicces hogy itt mindenki két darab évszámból milyen messzemenő következtetéseket tud levonni a kérdésben szereplő emberek személyiségének és helyzetének ismerete nélkül :)
2017. máj. 31. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
77%

Off:

#10 válaszadó... 😮

Én nagyon nehezen hiszem el, hogy 70 évesen még valaki ide irogat. Ilyen létezik? Az én anyám 64 évesen azt sem tudja, hogyan kell felhangosítani a tv-t, nemhogy online olvasson, irogasson. Vagy kamu vagy ha nem ez elképesztő!

On:

Mielőtt elengedném vele a lányom, felhívnám beszélgetni. A lehető legtöbb adatot begyűjteném róla, persze nem feltűnően, nem paranoiásan. Utána engedném, hogy a lányom szerezze meg azokat a tapasztalatokat (ami valószínűsíthető, hogy rossz lesz mint jó) mert a saját hibájából jobban tanul, mintha én magyaráznám bele a fejébe. Persze, közben próbálnék beszélni a veszélyekről,a felelősségről, és a védekezésről, ha eddig nem tettem volna.

2017. máj. 31. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim válasza:

Hadd válaszoljak zenei idézettel:

https://www.youtube.com/watch?v=9I7wlB5B9vM

2017. jún. 1. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 horex ***** válasza:
83%

# 16


"nagyon nehezen hiszem el, hogy 70 évesen még valaki ide irogat. Ilyen létezik?"


Mert min csodálkozol? Gondolod hogy 70 éves korára elveszti az írás/olvasás tudását valaki?

Ha meg a pc használat képességére érted, akkor a mai 70-esek ott voltak a pc, a számítástechnika magyarországi bölcsőjénél és "belenőttek".

Én azon csodálkozom, hogy egy mai fiatal nem tud Commodort vagy X80-at programozni, vagy netán nem ismeri a DOS parancsokat.

2017. jún. 1. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 horex ***** válasza:
47%

A témához csak annyit, hogy

25 évnél jóval idősebben sikerült becserkészni egy 16 éves kiscsajt, és bizony "tette a dolgát" rendesen

És nem azért mintha a saját korosztályombol nem lett volna korábban is jópár barátnőm


De a napokban olvastam Benkő Dánielröl

[link]

2017. jún. 1. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
50%
Utolsó, ezzel nem dicsekednék.
2017. jún. 1. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!