Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szerintetek az rendben van,...

Szerintetek az rendben van, ha egy 12 éves fiú olysmint mind a az szüleinek, hogy hülye, meg köcsög?! Ez nem hiszem, hogy a kamaszkir számlájára írható. Vagy igen?

Figyelt kérdés

2017. jún. 6. 16:26
1 2
 11/17 anonim válasza:
5%
De ez kamaszkor.de ne csodálkozz..
2017. jún. 7. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Ez kamaszkor és tiszteletlenség keveréke. A barátaimnak én is szidtam a szüleimet ("az az idióta, az a sütürüttü, az a hórukkos, stb), a mai napig szoktam, ha hülyeséget csinálnak, de sosem hülyéztem vagy köcsögöztem le őket.

Ha az indulatát nem tudja kellően kezelni, próbáljátok levezetni a fölös energiáit (valamilyen sport) vagy ha komoly a gond, egy pszichológust megkeresni. Ez nem szégyen, nem elmebeteg vagy őrült, csak egyedül nem tud vele megbirkózni.

2017. jún. 8. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
51%
Egszer szólnék komolyan, másodszorra szájon vágnám, mert megérdemli, aki így beszél.
2017. jún. 8. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:
45%
Én a helyükben megtudnám mi kedves neki és attól bágnám el. Pl ha szeret kint lenni a barátaival szobafogság,ha sokat kockul elvenni a gépét,stb.
2017. jún. 8. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

A szüleid hogy beszélnek vele?


Mert ha ők is hasonló stílusban, akkor azért érthető szerintem, hogy visszaszól. Egyébként nem.

2017. jún. 9. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
55%

Beszélj te vele erről, mondd neki, hogy baromira égő így viselkedni.

Lehet hogy nála célravezetőbb, ha a tesója mondja, hogy ez gáz.

2017. jún. 11. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Vagy vágd pofán te! :D
2017. jún. 11. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!