Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mi a véleményetek arról, ha...

Mi a véleményetek arról, ha egy apa nem engedi, hogy a 20 éves lányának a barátja ott aludjon, de a lányt elengedi a sráchoz bármikor? (Lent)

Figyelt kérdés

Szülők és Fiatalok válasza egyaránt érdekel!

Ki hogyan látja ezt a helyzetet? Mi foroghat az apában, miért nem engedi azt hogy a fiú náluk aludjon, de a lány akárhová akárkihez akármennyi idős (akár pár napos) kapcsolat után is elmehet? Én inkább szeretném néhányszor ha a fiú aludna nálunk, hogy megismerjem, milyen komolyak a szándékai a lányom felé, nem pedig azt hogy a lányom ki tudja mit mond, miközben nem is azt csinálja, hanem lehet valahol önkívületi állapotban matt részegen valami padon alszik egyedül, és én úgy tudom róla hogy a pasijánál alszik akivel teszem fel két hete jöttek össze. Hogy lehetnék már így nyugodt? Nyilván egy 20 éves már nem 12, de azért mégis...? Első sorban az érdekelne, hogy miért vélekedhet így az apa? (Nem rólam és nem az én családomról van szó). Köszönöm a válaszokat!



2017. jún. 9. 10:45
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Utolsó, köszönöm szépen a válaszod! Igazán hasznos volt számomra. Nem gondoltam volna hogy még vannak ilyenek. De nagyon igazad van!
2017. jún. 10. 07:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!