Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ti elengednétek 15 éves fiatokat?

Ti elengednétek 15 éves fiatokat?

Figyelt kérdés

Egyik barátjával szerveznek egy nyaralást. Debrecenből indulnának Budapestre vonattal, ahol maradnak 1-2 napot, (van ott lakásunk, tehát szállással hál'istennek nincs gond) majd onnan indulnának a Balatonra, ahol kempingen szállnának meg. Az egész kb. 4 nap, utána jönnének haza.

Mit gondoltok, elég nagyok már, vagy féltenem kéne őket még ilyen hosszú útra 15 évesen?



2017. júl. 18. 12:45
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
34%
A Balatonra jobban elengedném mint a pesti gettóba.
2017. júl. 18. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
50%
A Pestről szóló rémtörténetekalaposan el vannak túlozva.
2017. júl. 19. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 IKii válasza:
0%
Enm lenne túl jó ötlet.Én is 15 éves vagyok és még buliba se mehetek el (lehet azért nem nem akarok és nincs kivel)
2017. júl. 19. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
81%

Bocsi kérdező, de én jót nevettem :)

Hosszú út Debrecen-Budapest-Balaton??!

Egyáltalán nem hosszú! 😂😂

Én 17 évesen már a spanommal mentem le Kijevbe, Szófiába! Az az már hosszú út! 1 napos vonatozás volt Kijev :) de jó volt!

Szerintem engedd el, ez csak sima belföldi út semmi extra :)

20F

2017. júl. 20. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
0%
Egyáltalán nem biztonságos egyedül elküldeni egy tapasztalatlan gyereket nagyobb útra!
2017. júl. 20. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
94%
Ennyi idősen már minden héten utaztam ilyen távokat.
2017. júl. 20. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem te tudod,hogy el lehet-e már engedni,ha elég érett,felelősségteljes fiúk,akkor szerintem el engedheted. Ne az alapján dönts,hogy itt mit írnak(ez az én véleményem) megbeszélheted vele,hogy majd értesítsen,ha odaérnek stb.csak azért ne kelljen minden percben bejelentkeznie,mert akkor nem tudja élvezni a nyaralást.
2017. júl. 20. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Ha alaposan megszervezték és elég megbízhatóak, akkor elengedném. Az kicsit lazának tűnik, hogy "kb. 4 nap", ennél pontosabb programot szeretnék tudni az út előtt.
2017. júl. 22. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:

Végül elengedtem, bocsi hogy nem írtam.

Ma este értek haza, nagyon jól érezték magukat, és semmi baj sem volt!!!

2017. júl. 24. 23:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!