Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szerintetek egy 11 évesnek...

Szerintetek egy 11 évesnek komolyabb okostelefon?

Figyelt kérdés
Üdv! Megmondom az őszintén, utolsó lehetőségeim között volt az a választás, hogy ide írjak, de gondoltam, itt sok szülő van. Az a helyzet, hogy van egy 11 éves fiam. Három hónapja egy LG Spirit 4G LTE miatt rágja a fülem. De mondtam neki, hogy nem. De most viszont a tabletemet kunyerálja mindig. Szerintetek mi legyen? Megvegyem neki azt a telefont? Egy 38 éves apa.

#telefon #LG #YouTube #okostelefon #kamasz #telefon gyereknek #kisgyerekq
2017. aug. 8. 20:21
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Elég éredt. Körülbelül egy 15 éves szintjén van. Az osztálytársai nem szeretik őt, mert hozzájuk képest kínaiul beszél... Volt neki előtte 2 okosmobilja. Sajnos tudja mi az a Deep web... Mesélt nekem róla, de elmondása szerint nem mert oda felmenni, pusz, én is megtiltottam neki. Nincs szükség szabályokra, hisz ő tudja ,hogy mi neki való, is mi nem... De egyébként nagyrészt a 18 pluszszos dolgokat és megérti. Csak nem tudom, hogyha kiadok érte 50. 000 Ft.-t ,akkor hova megy a pénz. Ismeritek a telefont? Amúgy milyen?
2017. aug. 11. 14:32
 12/15 anonim ***** válasza:

Értem bár nem tudom mit mesélt a deep net-ről de ezekszerint felelősség tudata az biztos van :)!

Most ez egyáltalán nem a reklám helye, de a Xiaomi egy kínai cég 50000Ft-ból egy xiaomi telefont simán lehet venni és 3x jobb mint a Spirit. Ha nem bánod kicsit magyarázok(ha nem érdekel akkor akkor lesz egy jel hogy mikor fejeztem be :D )

Tehát nem tudom, hogy miért pont ezt a telefont nézte ki, de a telefon egy Qualcomm snapi 410es procival van megáldva kerek 1Gb rammal. Ez az egész egy 2100mAH akkuval ami alap esetben nem lenne kevés hiszen ha csak van 1hetet kibír. De gondolom, ha már telefon akkor nyomkodjuk :D (magamból kiindulva :P ) Ennek elenében egy Xiaomi Redmi 4__ 3Gb rammal rendelkezik 32GB belső tárhellyel és egy 4100mAH-s aksival. Nekem nem ez a fajta van, hanem ennek a Note változata abban egy 625ös snap proci van és teljesen meg vagyok vele elégedve. Azért írtam a kissebbet, mert az egyezik a spirit méretével. a note ugyanis 5.5col :/ kicsit tepsi :D.

--------------------------------------------

Na idáig tartott a zagyválásom. A lényeg, hogy ár/érték arányban ennél a típusnál sokkal jobbat is lehet találni. Azt kellene megtudni, hogy miért pont ezt választotta. 60ért vettem az enyémet de fel van szerelve minden jóval :D újlenyomat olvasó, infra a távirányításhoz stb illetve most jön ki rá az android 7.0 ami miui 9 alatt fut szóval ha ez nem jön be akkor esetleg tudok segíteni még kutakodni de én nem biztos hogy megvenném 50000ért


További szép napot! 18/F

2017. aug. 11. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Igen láttuk a Xianomikat... Szerinte a Spirit dizájnosabb... Meg kínait sajna nem akar... Pedig jobb lenne, mert többet tud...
2017. aug. 18. 07:46
 14/15 anonim ***** válasza:

Értem is meg nem is a mai generációt.

Oké hogy telefon net stb. De csak ez a fontos nekik? Kinek milyen kütyü van?

Közben meg néhány szülő anyagilag becsődöl ezért...

2017. aug. 18. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Hát dizájn :/ erre sajnos nem tudok mit mondani... Az emberek 80% tokban hordja a telefonját szóval a dizájn nekem nem jelentett semmit. Kerekített szél, nem kiemelkedő kamera hátul ujjlenyomat olvasó persze magán döntés de formailag szerintem 9/10. A kínai gyártókról annyit, hogy a Lenovo, Huawei, ZTE mind kínai cég és mostanában ezek a menők. Ez egy feltörekvő cég most költöznek Európába. Szerintem tényleg jó, de a ti döntésetek. Ha tudok valamiben segíteni írj nekem privit mert nem biztos, hogy rátévedek erre a kérdésre. 18/F
2017. aug. 18. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!