Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Van egy 14 éves lányom és...

Van egy 14 éves lányom és neki egy 15 éves barátja. Szülők ti mit tartotok normálisnak egy ilyen kapcsolatban? Mi számít "megengedettnek"

Figyelt kérdés

2017. aug. 13. 16:12
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Én azt mondanám, hogy csók a max., de teljesen mindegy, hogy én vagy te mit gondolunk, mert úgyis azt fogják csinálni, amit ők akarnak.
2017. aug. 13. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
22%
Max csok, de tuti mar tul vannak a szexen is, csak nem kotik az orrodra.
2017. aug. 13. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
50%

A csókot egyelőre maximum.

1-2 év múlva talán a pettinget, de csak aztán a nemi életet.

De sajnos nagyon sok ilyen fiatal él már nemi életet.

2017. aug. 13. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
86%

#3-assal értek egyet, nekem is ugyanez a véleményem.

Valaki írta, hogy már biztos túl vannak rajta, sajnos vannak egy páran akik ilyen fiatalon már nem szűzek, de szerintem ez a többségre nem igaz. Te ismered a lányodat, te tudod milyen. Szerintem a csók természetesen belefér, több nem.

Annyi idős vagyok, mint a lányod. Nincs barátom, de ha lenne, anyukám tudná, hogy nem lesz több csóknál, mert ismer.

2017. aug. 13. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
40%
Ezt nem a szülő dolga eldönteni.
2017. aug. 13. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
63%
Én 15 éves fiú vagyok. Számomra max csók a normális ilyen korban. A többit ribinek nézem.
2017. aug. 13. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
14%
A legtöbb lány 14 évesen összevissza kefél mindenkivel. Ha a tied a pasijával akar, inkább örülj.
2017. aug. 13. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
87%

Valahogy nekem sose volt eszembe beleszólni a lányom szerelmi ügyeibe. Legfeljebb ha a barátja nagyon nem volt szimpatikus akkor a véleményem kinyilvánítottam.

Egyébként nagyon érdekelne, hogy max csók, 1-2év múlva petting című dolgokat mégis hogy csináljátok ? :D mármint leültök kettőjükkel és beírjátok naptárba mikortól szexelhetnek???? bárhogy próbálok belegondolni mindig elröhögöm magam. Na meg valahogy azt is kétlem, hogy ha pettingelnek, azt a szülő orrára kötik.

2017. aug. 13. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
86%
A gyerek se szól bele a szülő nemi életébe, ez fordítva is elvárható.
2017. aug. 14. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
23%
Én azt se engedném, hogy ilyen korban fiúja legyen.
2017. aug. 14. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!