Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Késői kamaszkor? Vagy mi...

Késői kamaszkor? Vagy mi lehet ez?

Figyelt kérdés

a lányunk 20 éves elmúlt, komoly egyetemre jár, de emellett gyerekesebb mint valaha.

színesre festette a haját, piercinget szúratott a fülébe, egész nyáron fesztiválokon van, olyan hisztis lett mint egy 10 éves..


14 évesen még 10 centis tűsarkút akart magának, most még alkalomra se venne fel olyat, akkor elegánsabb, nőiesebb ruhákat akart, most meg bő ruhákat hord, 13 éves korában rendszeresen azon volt a vita, hogy úgy akarta sminkelni magát mint egy 25 éves, most egyáltalán nem sminkel. Régen csak pushup melltartókat volt hajlandó felvenni, most meg van hogy nem is hord melltartót..


2017. aug. 21. 10:54
 1/6 anonim ***** válasza:
76%
Ah, nem hord melltartót?! De durva! Anyám a hetvenes években se hordott, akkor nem volt divat. Fesztiválozik, jól érzi magát, ez a normális 20 évesen, ez a fiatalkora, a legszebb időszak az életében. Örülj neki, h nem csak az öltözködéssel foglalkozik, hanem éli az életét. Amúgy pár év múlva valószínűleg nem fog fesztiválra járni és felveszi a tűsarkút.
2017. aug. 21. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Jobb ha most kieli magat, mint ha lenne egy ferje es ket gyereke es rajon, hogy nem szorakozott fiatalkoraban. :) en 23evesen meghazasodtam, de volt az a bizonyos periodus nekem is amit anyam furcsalt :)
2017. aug. 21. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Vagy nem veszi fel. Minek is kéne?


Lapos sarok, kényelmes ruhák, no smink?

Emiatt lenne gyerekes? Miért is?

Fesztiválozik... na bumm! Mikor szórakozzon, ha nem egyetemistaként? Amikor már éjt nappalá téve dolgozik?

Vagy ha már 2 gyerek anyja?

Az egyetem a legjobb időszak rá. Jobb, mint középiskolás tiniként vagy felnőni képtelen harmincasként.

2017. aug. 21. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
86%
Lehet, hogy még amíg lehet, éli a divatozós korát, lehet, hogy épp ez az igazi stílusa, csak 14 évesen divatozott. Mondjuk előbbire tippelek, mert akkortájt épp az volt a divat, ez az öltözzünk diszkós 25 éves nőnek 14 évesen, most meg a hippi fesztiválfíling. Amúgy nekem ez inkább szimpatikus, mint amikor vki Horváth Évaként billeg 14 éves korában vörös túlrajzolt szájjal, 10 centis sarkú cipőben, meg pushup cicifixben. 20 évesen meg pont a legjobb korban van a fesztiválozáshoz, mert még nincsenek kötelezettségei, de nem 18 év alatti, hogy anyuapu megmondja, hogy öltözzön. Ha vmikor feszegetni akarja a határait, ez a legjobb időszak. Úgyis 90%-os valószínűséggel, ha a munka világába belecseppen, majd enyhül az egész.
2017. aug. 21. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
70%
Az én lányom is 20 éves egyetemista, és ő is eléggé nehezen kezelhető, hisztis lett. Másképpen problémás, mint a te lányod, de vele sem könnyű mostanában. Én úgy kezelem, hogy megpróbálok visszahúzódni az életéből, hagyni, hadd élje úgy az életét, ahogy akarja. Csak abban tudok bízni, hogy egy idő múlva újra lenyugszik. Talán túl sok változás, stressz van a mai 20 évesek életében.
2017. aug. 21. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
igen ez gyakori egyetemisták körében hogy a kamaszkor kitolódik.
2017. aug. 21. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!