Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit csináljak 4 napig egyedül?

Mit csináljak 4 napig egyedül?

Figyelt kérdés

Szombattól keddig egyedül leszek a lakásban (szüleim elutaznak). Nem akarok mamáékhoz utazgatni mert kb.az fél nap. Nem tudom mit csináljak. Tv-nk nincs. Netem csak a lassú mobilnetem van. Szóval a videónézés kizárva. Laptopon tudok filmet nézni de azokat már 1000x láttam. Barátaim nagyon itt nincsenek vagy aki eljönne esetleg az nem tud (koncert, pótvizsga, anyja nem engedi). Szóval fogalmam sincs mit csináljak. Gondolkoztam elmegyek futni. Meg rendet rakok a szekrényekbe de több ötletem nincs :/

17L


2017. aug. 24. 17:07
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
97%
Könyvetek csak van otthon.
2017. aug. 24. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
eddig mit csináltál?
2017. aug. 24. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Én elkezdenék naplót írni vagy rajzolni. Könyvet olvasni, akár csak egy vékonyka kis könyvvel kezdeni ha még nem nagyon volt kedved hozzá.


Keresnék valamilyen receptet, ami az otthoni hozzávalókhoz épp jó és kipróbálnám magam - ha még esetleg nem főztél eddig.


A futás is jó program. Én lehet elmennék a környékre kirándulni. DE CSAK AKKOR, HA BIZTOSAN NEM ESHET BAJOM. Azért 17 évesen jó ha van valaki a közeledben.. Vagy legalább egy telefon.


Én általában ilyenkor lakást takarítottam vagy átrendeztem a szobám :D

2017. aug. 24. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
100%

Süss sütit, vagy főzz valamit.

Házimunka sokféle van: vasalás, takarítás...stb.

Olvass, hallgass zenét, táncolj, énekelj - most úgysem látja senki... :-)

Bármit, amihez kedved szottyan.

2017. aug. 24. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Van még 4 könyv amit nem olvastam de azok nem olyan vastagok.

Főzésen gondolkoztam. Zenét nem tudok hallgatni mert alig van netem.

Takarítás meg kb.a mosogatás lesz csak.

Eddig mamáéknál voltam, aztán táborba, most meg beteg vagyok de kezdek kijönni belőle.

2017. aug. 24. 17:54
 6/16 anonim ***** válasza:
70%

Sétálás, kirakat nézegetés, vagy menj el te olyan barátokhoz, akiket hozzád nem engednek. Esetleg pótvizsgára segíthetsz felkészülni.

A ruháid ne csak átrendezd, de ki is próbálhatsz új kombinációkat. Ami nem kell, azt cseréld el a barátnőiddel, vagy add el a neten. Időbe telik, mire befotózod, feltöltöd, stb.

Sulikezdésre csinálj egyedi borítót a füzetekre, vagy alakítsd át a tavalyi mappákat, varrj tolltartót és tesis zsákot.


Neten keress DIY ötleteket pólók átalakítására. A megunt cuccaid is át tudod alakítani.


Rendezd át a szobád, csinálj pólóból díszpárnát, fess posztereket a falra, vagy nyomtasd ki a kedvenc képeid.


Egyszer ugorj át a nagyszülőkhöz is. Hátha hagyják, hogy áttúrd a szekrényt vagy a padlást olyan cuccokért, amit át tudsz alakítani.

2017. aug. 24. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
72%
házibulit
2017. aug. 24. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
29%
Semmiképp ne csinálj házibulit a szüleid tudta nélkül.
2017. aug. 24. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 babyboom567 ***** válasza:
100%
Én aludnék rengeteget:))
2017. aug. 24. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Még azért beteg vagyok szóval barátokat nem igazán fertőznék, a pótvizsgájuk meg holnap lesz :)

Mamáékhoz 1 napra nem lehet elmenni mert csak oda az út 4,5 óra.

2017. aug. 24. 22:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!