Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Nektek (és/vagy gyerekeiteknek...

Nektek (és/vagy gyerekeiteknek, unokáitoknak) mi volt a kamaszkori lázadás csúcspontja?

Figyelt kérdés
2017. aug. 30. 10:07
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
93%

Felnyírtam a hajam oldalt és befestettem élénkzöldre (akkor még nem szaladgált minden tini színes hajjal, csak én :)) Nagy port kavartam. Idegenek szólítottak le az utcán, kaptam hideget is meleget is- a közeli családtagjaim is. Ezen kívül a saját magam által szúrt pirszingek sora. Sokszor elszöktem otthonról, akár napokra is. Suliba ritkán jártam be, vesztettem is egy évet. Otthon vagy zengett tőlem a ház, vagy bezárkóztam a szobámba és nem szóltam senkihez napokig- vagy a szüleim nem szóltak hozzám. Ezt kísérte egy csipet depresszió, evészavar.

Ez kb 3 évig tartott (14-17), aztán kezdtem lenyugodni. Azóta nagyon jól kijövök a szüleimmel. Édesanyám "ellenségből" nagyon jó barátommá vált. Örülök, hogy vége :)

20/n

2017. aug. 31. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim válasza:
29%

Szinte sosincs semmivel baj és nem is volt.

Általában sokszor megyek szórakozni stb, édesanyám mondja hogy nem mehetek, akkor csak annyit mondok neki ha egy értelmes szülői érvvel is alá tudja támasztani, hogy miért nem mehetek akkor nem megyek.


Általában az érve csak annyi hogy mert nem, de aztán megbeszélem vele és elenged.


Fater az rendes , ő is ilyen volt x)

2017. aug. 31. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Megszökés, buli,cigi, fű, szex, lógás a suliból.. aztán egy gondolat, hogy nekem kell egy gyerek. Megkomolyodás /3hónap/ terhesség szülès. 13-17éves kiromig.. ja voltam öngyi is.. majdnem sikerült 12 évesen.
2017. aug. 31. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:
76%
Nekem a lógás volt a suliból, évente vagy 700 órát hiányoztam, ami elég durva ha belegondolunk, de aztán sikerült levizsgázni mind a 8 tantárgyból :D
2017. szept. 1. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
65%
Nekem a kamaszkori lázadásom eltolódott, amiért lelkiterrorban tartottak a szüleim, és olyan 18-20 éves korom körül csúcsodott. Csúnyán beszéltem, üvöltöztem, tojtam a tanulásba egy ideig, loptam tőlük 1-2e Ft-ot. Mára megbántam, de az is biztos, ha rendes gyerekkorom lett volna, nem jutottam volna el idáig.
2017. szept. 7. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
12-14 évesen egy romhalmaz volt a szociális életem, nyilván, ilyenkor nem is várna az ember nagy kapcsolatokat, de suliban rühellt mindenki, elmondtak mindennek, és akit érdekesnek véltem, az meg az ország túlvégén lakott. Fura dolgokat gondoltam, meg vágytam, de így utólag teljesen érthető. Egyszerűen xarul éreztem magam a környezetemben, nem lehettem teljesen az, aki akartam lenni, hiszen anyámék még túlságosan is gyereknek láttak.
2017. dec. 23. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Amikor a kamasz lányom hazaállított a legjobb fiúbarátjával hulla részegen, egy extra lyukkal a fülében... És nem, nem szalonban csináltatta...
2018. júl. 31. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!