Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Egy 11 évesnek engednétek,...

Egy 11 évesnek engednétek, hogy horrol filmet nézzen?

Figyelt kérdés
Démonok közt

2017. szept. 2. 13:43
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
9%
Nem nézhet semmi olyasmit ami 12 karika alatti
2017. szept. 2. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
6%

Feletti *


Bocsánat

2017. szept. 2. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 A kérdező kommentje:
Mondjuk nem félős... A kör tetszett neki.
2017. szept. 2. 13:57
 4/44 anonim ***** válasza:
82%

Őszinte leszek: én ennyi idősen kezdtem a horrort, egész kamaszkoromban faltam őket (anyám bele is volt betegedve, hogy pszichológus kell nekem, ilyen sötét lélekkel :-D), de ettől függetlenül sem engedném a saját gyerekemnek. Pontosabban, nagyon megválogatnám, hogy mit nézhet meg, és mit nem, mert azért van különbség horror és horror között.

Pl. az Interjú a vámpírral is horror, és nem véletlenül korhatáros az sem, de össze se lehet hasonlítani a Fűrész filmekkel mondjuk. És ugyanígy a Fűrész filmeket sem hasonlítanám a Démonok közötthöz.

Utóbbi sorozatot, és az összes többi démonos-megszállós-szellemes dolgot még egypár évig nem engedném.

2017. szept. 2. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
48%
Nem, semmiképpen.
2017. szept. 2. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
7%
Szia utolsó a fűreszt jóhogy nem hasonlithatod horrorhoz a véres filmek thillerek :D
2017. szept. 2. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
36%
Gyerektől függ. A mai gyerekek sokkal több erőszakos filmet látnak, mint mi. De ők ebbe nőnek fel sajnos. A számítógépes játékok, a suliban egymásnak mesélik. Ha tudnád 7 évesen miket mesélt a fiam elsőbe, és tényleg arról szólt. Osztálytársai meséltek egy halom durva filmet. Én nem engedtem neki, de jó a fantáziája, az se jobb ha csak mesélik és folyton azt játsszák. Nekik már a Derick unalmas lenne. 10 évesem szereti a cobra 11et, azt engedem.
2017. szept. 2. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
52%

Walking deadbe is belenézett, de erről nem tudtam. Baja nem lett tőle.

Azért az durva aki nem enged 12 karikásat nézni. Szegény gyerek. Micimackóról beszélne az osztálytársainak? ennyire burokban sem lehet őket nevelni.

2017. szept. 2. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
37%

"Felhívjuk kedves nézőink figyelmét, hogy a következő műsorunk 18 éven aluliaknak, csak nagykorú felügyelettel AJÁNLOTT. "

Még a tv se tiltja egyébként meg gyerekfüggő.

2017. szept. 2. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
16%

Gyerekfüggő.

Egyébként max. felügyelettel.

2017. szept. 2. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!