Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Egy 11 évesnek engednétek,...

Egy 11 évesnek engednétek, hogy horrol filmet nézzen?

Figyelt kérdés
Démonok közt

2017. szept. 2. 13:43
1 2 3 4 5
 11/44 anonim ***** válasza:
10%
Felnőtt, jól nevelt ember nem ítélkezéssel válaszol azonnal. De arra viszont ne várj kedveskedő választ! Remélem nem erre tanítod a gyereked! Ha egyáltalán van.
2017. szept. 2. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/44 anonim ***** válasza:
9%

Ja, nekem is tetszett 11 évesen. Épp ezért mondom, a horror film nem gyereknek való!

A Démonok között végképp nem. Normális szülő nem engedné meg.

2017. szept. 2. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/44 anonim ***** válasza:
24%
Nem. Pszichológiailag ellenjavallott, ez épp elég indok.
2017. szept. 2. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/44 anonim ***** válasza:
66%
Nem lesz tőle semmi baja.
2017. szept. 2. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/44 anonim ***** válasza:
54%
Nem.
2017. szept. 2. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/44 anonim ***** válasza:
62%

Tökmindegy, mert úgyis megnézi, ha akarja.


Én 10 voltam, mikor megnéztem a Sikolyt, meg az Ördögűzőt (belátom, utóbbit nem kellett volna)...

2017. szept. 2. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/44 anonim ***** válasza:
44%
Egyáltalán nem. A Démonok között c. filmet meg pláne nem.
2017. szept. 3. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/44 anonim ***** válasza:
26%
Pedig nem lenne tőle semmi baja.
2017. szept. 3. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/44 anonim ***** válasza:
74%

48%-os, mennyi idős vagy? Mert érvet még nem láttunk tőled, csak ezt az egyet ismételgeted.

A The Conjuring sorozat összes része elég kemény pszichohorror. Nem mindegyik sikerült ugyanolyan jól, van, amelyik kevésbé durva, ez tény - legalábbis egy felnőtt horrorrajongó számára. 11 évesen viszont elég határozottan kijelenthető, hogy nem javasolt. Egy gyerek még nehezebben tesz különbséget aközött, hogy mi reális, és mi nem. Ezek meg ráadásul valós dolgokon alapulnak, ez még nehezebbé teszi egy gyerek számára, hogy szétválassza a fantasztikumot a realitástól - vagyis borítékolhatóak a későbbi negatív hatások.

Arról nem is beszélve, hogy ezek a fajta horrorok az ember zsigeri félelmeire hatnak. Ez még felnőtt fejjel is sokszor tesz mély benyomást - csak neked elmúlik, mire hazaérsz a moziból. Egy gyereknek nem.

2017. szept. 3. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/44 anonim ***** válasza:
(És azt még nem tettem hozzá, hogy a Démonok között a sorozat egyik legjobban sikerült része, ergo horroként az egyik legdurvább.)
2017. szept. 3. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!