Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hány éves kortól engednétek?

Hány éves kortól engednétek?

Figyelt kérdés

-a körömlakkozást sötét színű lakkal


-sminkelést


-hajfestést



2017. szept. 4. 16:34
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
78%
Az általános iskola kijárása után.
2017. szept. 4. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
76%

hajfestést 15 éves kora után

alap sminkelést(korrektor pattanásra,a karikákra, púder a fénylő bőrre, színezett ajakápoló és szempillaspirál) 13 éves korától, esetleg még a bb krémről és szemöldökporról, valamint pirosítóról egyezkedhetünk 14-15 évesen, de ha ennél is többet akarna akkor 16 környékén

2017. szept. 4. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
86%

Körömlakk: felölem általánosban is mehet, de nem hiszem, hogy a suliban engedik.

Smink: remélem 13 éves kora előtt nem akar, mert egy gyereken hülyén néz ki a smink, 12 éves kortól megengedem

Hajfestés: inkább ne akarja, de gimitől engedném.

2017. szept. 4. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
55%

-12

-12-13

-14-15 évesen

2017. szept. 4. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
81%

Körömlakk, ha nem nézik rossz szemmel akkor mehet általánosba.

Sminkelés is szerintem 7.osztálytól, de persze csak vissza fogottan semmiképpen sem fekete/kék szemhéjjal.

Hajfestést talán azért nem, mert pontosan tudom, hogy én mennyire meg bántam, hogy tönkre tettem vele a hajamat... Azt majd inkább középiskolától

2017. szept. 4. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
21%

- általános iskola felső tagozattól

- 13 éves kortól

- 13 éves kortól

2017. szept. 4. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
72%

Körömlakkozást sőtéttel csak esztétikai okokból nem nézném jó szemmel. Egy alsó tagozatos aprócska körmein elég csúnya, mintha ráütött volna kalapáccsal. Én hetediktől kezdtem sminkelni magam, mert karikás volt a szemem egy betegség miatt, amire korrektort használtam. Ezt kiegészítettem szempillaspirállal, hogy ne legyen "pucér" akkor már a szemem körül. Nyolcadikban kitöltöttem a szemöldökömet is a szemöldököm színével megegyező porral, néha csináltam egy kicsi tust, persze nem cicásat, azt csak középsuliban. Szerintem ez egész jó. Elfedtem vele a rosszabb, kiemeltem a szebb tulajdonságaimat

Hajfestést, passz. Én kilencedik előtti nyári szünetben, profi fodrásszal festettem ombréra. Ha normálisan meg van csinálva (tehát nem sárga meg lenőtt szőke, meg mű hatású fekete) akkor kb. ilyen idős korban nekem semmi bajom nem lenne vele.

2017. szept. 4. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
24%

Itt mindenki nagyon szigoru hat amikor akarja mondjuk hajfestes elott elmondanam neki hogy tudja e hogy nem lehet visszacsinalni nem akar e valami 10hajmosasos fujos festeket de ha nem tagit hat csinalja en is mindig eztmondom a lanyomnak utana mindig meggondolja magat pedig mar sokshor elokerult vegul ezutan mindig a fujos 10hajmosas festek lett abefuto mert nem tudja tetszene e neki

13/L anyukaja ja hat koromlakkozni azota koromlakkoz miota eddekli 6-7 eves kor engem meg igazan nem erdekel hogy milyen szinu ezzel nemmmegy tonkre a korme hat ha akar miattam festheti magat cicababanak nem engem rohognek ki ezt is mindig megmondom neki hogy sztem ez tulsok es nehogy leribizzek miatta neha akkor lemossa vagy meghagyja es ha kicsufoljak max tanul belole kb olyan 10 eves kora ota erdekli bar az eleen semmot nem tudott rola mindig kente magara a szempillaspiralt es a fura szinu sze,festeket de en is vlltam fiatal had csinalja

2017. szept. 4. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
59%

Körömlakk általános suli olyan 5.osztálytól ment de az még anno csak ilyen csillamos volt inkább.

Szempillaspiral volt ilyen atlatszom azt használtam később feketét(általános suli) illetve egyszer karácsonyra kaptam szemhéjpuder szettet is szerintem 8.osztályos lehettem.

Hajfestés Sosem érdekelt nem tudom.

Hozzátenném h utolsó gyerek vagyok,tehát anyukám 33 volt mikor születtem és szigorú szülők voltak(bár ha most belegondolok más ilyenkor vállalja az elsőt :D)

2017. szept. 4. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
72%

Körömlakk olyan 13-14 évesen. Sok általános iskolában nem engedik ,ez esetben középiskolában. De szerintem nyolcadikban belefér.

Sminkelés középiskolában.

Hajfestés 16 évesen/betöltése után.

2017. szept. 4. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!