Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülők, ti engednétek a 16...

Szülők, ti engednétek a 16 éves lányotoknak hogy madárpókot tartson?

Figyelt kérdés
Nem hirtelen kapott ötlet a számáról.
2017. szept. 23. 17:41
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
75%

Ha nem lennék pókfóbiás, talán, főleg, ha alaposan átgondolta.

Így viszont... képtelen vagyok még csak belépni is olyan lakásba, ahol egy ilyen förmedvényt hívnak házi állatnak. (elnézést azoktól, akik tudnak rájuk máshogy nézni, én még a gondolatuktól is rettegek)

2017. szept. 23. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
68%
Nem.
2017. szept. 23. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
56%
Ha ő gondozza és nem túl drága etetni, és nem múló hóbort, akkor engedném.
2017. szept. 23. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
31%
Dehogy engednék ilyen gusztustalan dögöt a lakásba. Majd a saját lakásában azt tart, amit akar. Nem egy embert ismerek, akié kiszökött valahogy. Tudod ki aludna így nyugodtan.
2017. szept. 23. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
60%
Kizárt dolog! Egyik barátnőm fia tart ilyen dögöket és kacarászva szokta mesélni, hogy néha kiszöknek és van, hogy napokig nem találják őket. Hát mondom az k_rva jó... Én a sima kaszáspókkal sem bírok hidegrázás nélkül egy szobában lenni. Majd ha lesz saját lakása, ott azt tart amit akar.
2017. szept. 23. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
84%
Nahát, még a végén kiderül, milyen laza anyuka vagyok? Ha valóban igaz, hogy veszélytelen fajokról beszélünk, engem piszkosul nem zavarna. Pláne ha kamaszkorában csak ennyi problémám lenne a gyerekkel :) Láttatok már kamaszokat? Hát, elég sok sokkal gázabb dologhoz nem is kérik anyuka engedélyét.
2017. szept. 23. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
20%
Kizart dolog. Meg kutyat sem tartanek benn a hazban.
2017. szept. 23. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
73%
csatlakozom azokhoz akik szinte bármilyen háziállatot engednének, kígyó, béka, gyík, teknős, tengerimalac, egér, nyúl, madár, minden jöhet, ha van hely, kutya, macska is, azzal a feltétellel hogy eteti, takarítja, ellátja ha ő akarta. De a rovarok ki vannak zárva, rovarfóbiám van, pánikrohamot kapok tőlük, bár nem olyan durvát mint az egyik előző válaszban, de az én házamba önként rovart nem engedek.
2017. szept. 23. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
95%

Igen. Engedném.

Nekünk is voltak kisállataink (pók pont nem) Bármit haza vihettünk, kivéve a kis rágcsálógat. Anyum teljesen frászt kapott még a gondolattól is mikor egy hörcsögöt akartam :)

Kaptam helyette teknőst ;)

Őt is rühelli, de tudott vele efy házban élni.

2017. szept. 23. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
24%

Nem! Mindegy,hány éves,pókot ide biztosan nem. Iszonyom van tőlük.

Sok mindenbe beleegyeznék, de ebbe nem.

16 évesnél amúgy is van rá esély, hogy megunja, szóval csak olyan állat jöhet, amit gondoznék, ha a nyakamon maradna. A pók nem ilyen.

2017. szept. 24. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!