Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Fiam foci edzője a meccsek...

Fiam foci edzője a meccsek után alkoholos sört ad nekik.14-5 évesek, itthon sem iszik ilyet. Már az edzővel beszéltem erről, erre nagyon csúnya stílusban közölte nem kötelező focizni. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
2017. okt. 16. 07:41
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
88%
ott max kiröhögnék.
2017. okt. 18. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
39%
Szánalmas hogy még itt is van olyan aki ezt nem ellenzi...
2017. okt. 19. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:
59%

De ezen mit kell ellenezni? :D Én kint éltem fél évet bajoroknál. Igaz ott a sör "legális" 16 évtől (példát vehetnének erről nálunk is), de ott azon akadtak volna ki ha valaki nem örömmel ugrott volna arra a sörre. Mégis szerinted mi a ........ baja lesz egy 15-16 évesnek attól ha megiszik egy üveg sört heti 2x? (ráadásul nyugodtan elutasíthatja..)

Azon csodálkoztam volna ha ebből bármi kisült volna az edző ellen. Már ne haragudj tényleg ez szubjektív, és nem is vagyok rendőr se de van olyan ismerősöm és szerintem ha oda mész avval, hogy foci után kamaszok ittak 1 kis sört körberöhög (és biztos nem egyedül ő fog).

Egyébként meg biológiailag is jótékony hatásai vannak mérsékelt fogyasztás mellett.

2017. okt. 19. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:
27%

# 23/23 Időpont ma 21:42


Nálunk azt is büntetik ha kiskorúnak alkoholt adnak ki boltban. Ebből az esetből jogilag letöltendő börtön is lehet, remélem kap pár évet.

2017. okt. 19. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:
36%
kapjon pár évet egy hülyeségért.. ne már
2017. okt. 19. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim válasza:
60%
B+, a kamaszok nagy hányada ennyi idősen fesztiválozni jár, ott persze hogy isznak. Meg sokan dohányoxnak is. Ez az elozo generaciokban is hasonloan volt. Nem mondom hogy a szulo jo szemmel nezze,de ez a kor egyfajta velejaroja. Ilyrnkot kezdenek el "elni".
2017. okt. 23. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim válasza:
91%
Elozo vok: *ilyenkor
2017. okt. 23. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:
68%

Istenem..ne legyél már ilyen :D

Tök jó fej a csávó,más 14 évesek már fesztiváloznak.

2017. nov. 7. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:

Az edző bunkó volt veled, ez tény bár nem tudom, te milyen stílusban szóltál hozzá.

Szerintem ebben semmi kivetnivaló nincsen, nekem anyám nagyon durván ellenzi az alkoholt, ennyit mégis megengedett 14 évesen. Most 15 vagyok, havi 1-2 alkalommal megyek bulizni, és igen, ott is szoktam inni. Mellesleg 4,6-os átlagom van és a megye egyik legjobb gimnáziumának a legerősebb tagozatára járok.

A fiadat meg ne állítsd már be áldozatként, nem kényszerítette senki, hogy elfogadja azt a sört az edzőtől.

Ha ennyire tiltod, úgyis az lesz a vége, hogy amint kikerül a kezdetek alól, kegyetlenül leissza magát. Sokkal jobb, ha fokozatosan kísérletezik, legalább ismerni fogja a határait... Nem mintha egy sörtől le lehetne részegedni.

2017. nov. 13. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim ***** válasza:
42%

Kit érdekel milyen suliba jársz?

Nem ettől függ mennyire vagy öntudatos.


Én csak egy átlagos infós vagyok, de ne próbáld már beadni nekem hogy jót tesz egy tizenévesnek ha sörrel kínálják őket basszus abban az országban aminek a negyede naponta iszik és abban is döglik meg.


16/f

2017. nov. 13. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!