Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Fiam foci edzője a meccsek...

Fiam foci edzője a meccsek után alkoholos sört ad nekik.14-5 évesek, itthon sem iszik ilyet. Már az edzővel beszéltem erről, erre nagyon csúnya stílusban közölte nem kötelező focizni. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
2017. okt. 16. 07:41
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
76%

Nézz csak utána, a mértékletes alkoholfogyasztás kifejezetten egészséges az emberi szervezetnek.

Az iskolával meg csak arra akartam utalni, hogy aki néha iszik, az ettől meg nem lesz buta, züllött alak és ugyanúgy lehet belőle normális felnőtt-ha én nem is vagyok még az, erre rengeteg példát találsz.

2017. nov. 14. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:
20%

# 31/31 Időpont ma 16:20


Tudtommal egész Európában 18 (de legalább 16) év a korhatárja annak hogy valakit alkohollal kiszolgáljanak (ha az az akárki nem a szülő)


Most két lehetőség van, vagy egész Európa hülye hogy ilyen törvényeket hozott, vagy veled van a baj. Döntsd el melyik.


Szerintem egyáltalán nem normális hogy egy idegen flúgos fószerm aki ha kérdőre vonják már kiabál, kénye-kedve szerint itassa a gyermekeket.

2017. nov. 14. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:

Írtam is, hogy a stílusa tényleg túlzás volt, de nem tudjuk, a kedves anyuka hogyan szólt hozzá.

És miért ,,itatja”? Senki nem mondta a gyereknek, hogy el kell fogadnia azt a sört.

Nincs olyan ember, aki ne ivott volna egy korty alkoholt sem 18 éves kora előtt, felesleges álszentkedni,

2017. nov. 14. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:
8%

# 33/33 Időpont ma 18:07


Én is ittam 18 alatt, de mindig a szüleim tudtával és engedélyével és NEM a fociedzőm, vagy a gitártanárom, vagy a fogorvosom felhatalmazásával. Ha megkérdezte volna a szüleimet hogy megengedik-e hogy igyak egy sört 15 évesen, akkor valószínűleg azt mondják hogy igen. De ő mégis kinek képzeli magát, hogy minden engedély nélkül sörözteti a 14-éveseket?



És NEM lehet visszautasítani, legalábbis ha abból indulok ki hogy nálunk milyen légkör volt edzéseken.. A többiek kicikiznék, hogy "anyuci kicsi gyermeke nem ihat"...

2017. nov. 14. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:
89%
Nem is normális, hogy ennyi idősen ennyit sem enged neki ,,anyuci”...
2017. nov. 15. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:
25%

# 35/35 Időpont ma 15:50


Szerintem inkább az nem normális hogy a szülők háta mögött, engedély nélkül itatja egy bugris alak a gyerekeket.


De mégegyszer megismétlem, hogy elkell dönteni, az egész világ "HÜLYE" hogy úgy hozza a törvényt, hogy 16-18 év alatt szülő engedélyével lehet alkoholt fogyasztani, vagy egyedül ti 2-3-an látjátok hibásan a dolgokat? Tudom hogy vannak ilyen nagystílű emberek, akik szerint mindenki hülye, csak ők okosak, viszont a többség úgy határozta el, hogy ez a törvény, a fociedző dugiban nem itathatja a gyerekeket, és ti, akik szerint normális hogy akárki alkoholt adjon 14 éveseknek kisebbségbe vagytok. Elkell fogadni.


Kicsit ez olyan, mint a viccben mikor a rádióban mondják hogy 1 hülye megy szembe a forgalommal, erre megszólal a sofőr: 1? Legalább 100.

2017. nov. 15. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 A kérdező kommentje:

Ha én nem adok alkoholt a gyerekemnek más se adjon!

Azzal nincs gondom ha karácsonykor iszik tojáslikőrt, alkalmakor pezsgő vagy valami. De ne egy meccs után adjon sört!

2017. nov. 15. 17:03
 38/41 anonim ***** válasza:
80%

Na és ha majd 1-2 év múlva elkezdene bulizni járni, mi lesz?

Maradjon ő otthon, amíg a kortársai szórakoznak, vagy mi?

2017. nov. 15. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim válasza:
92%
E is igy gondolom...Tagitani kell a hatarokat...honnan tudod h amikor nem latod iskolaidoben eppen nem dohanyzik a barataival?..
2017. nov. 16. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:
25%
Ja, mert az a megoldás a mai retardált fiatalságra hogy a saját gyerekedből is hülye pávát csinálsz, csak hogy ne tűnjön ki a többi közül, gratulálok! :D
2017. nov. 16. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!