Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit gondoltok? 14 éves kislány...

Mit gondoltok? 14 éves kislánynak piercing?

Figyelt kérdés
2010. máj. 30. 11:14
1 2 3 4
 21/33 anonim válasza:
7%

legundorítóbb a nyelv pc..

és amúgy mire jó?

arra, hogy vagánykodjunk a haveroknak szánalmas aki bármilyen pc-t csinál..-.-

2010. jún. 5. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim válasza:
0%
Rossz ötlet, szerintem a pc csak csunyitja az embereket. Tök ronda.
2010. jún. 5. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 A kérdező kommentje:
A lányom egyébként nagyon jó tanuló és csendes. Nem is értettem miért , honnan ez az ötlet . De egyenlőre most csönd van . Hátha elfelejti . Ha mégsem , akkor újból átbeszéljük a dolgot . Hátha lesz megoldás.
2010. jún. 6. 09:37
 24/33 anonim ***** válasza:
92%
második válaszolónak üzenném hogy akkor fülbevalója sem lehet senkinek? mert ˝egy 14 éves gyerek ne lyukaztgassa magát˝ hát sztem inkább ez a szánalmas,és nyugodtan lehet lepontozni,én ugy gondolom hogy egy szolid,ízléses piercing igenis szép tud lenni,és 14 éves lányoknak már amugy is kezd fontossá válni a külső.
2010. jún. 6. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
100%
Miert rontana a piercing (es nem pircing!) az iskolai eredmenyt??? Kifolyik az esze a piercing mellett a lyukon?? :-)
2010. jún. 6. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim válasza:
100%
miért is undorito a nyelv pc????
2010. jún. 8. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim válasza:
100%

nekem személyszerint nagyon tetszik. 15 éves vagyok...van fültágítóm és nyelvpiercingem.bár a fültágítón nagyon kiakadtak a pc-vel nemvolt bajuk azt visszalehet csinálni.szóval szerintzem engedd meg neki mert ha meg nagyonakarja akkor ugyis megcsinálja( énis igy voltam vele és szerintem minden tiniXD).de mondom ez az én véleményem.


15/L

2010. jún. 9. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
80%

inkább engedd és esetleg menj is vele, minthogy elszökjön és valami sarlatánnal csináltassa...

amúgy szerintem 14 évesnek már bőven lehet..

2010. jún. 11. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
71%

Én egy éve(13 évesen) Kaptam meg a piercingemet (Helix) Azaz a fülembe(porc) ... igaz , hogy fél évig fűztem anyuékat :)


14/F

2010. jún. 22. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
96%

NEM NEM NEM NEM NEM (bocsánat, de megijedtem a gondolattól.) én is 14 éves lány vagyok, de szerintem szánalmas lenne. Ne butitsuk ennyire le ezt a korosztályt. Nem azért, mert "kislányok" hanem, azért mert 1.a pircing egy felesleges dolog 2. a tanárok mit szólnának hozzá?... Csak az iskolai eredményeit rontaná, plusz a normálisabb embereknek a róla alkotott véleményét.


Hasznos volt számodra ez a válasz?


Ez a válasz 33%-ban hasznosnak tűnik.

A válasz írója 70%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: 06-02 23:08



Khm--khm...


Mivel nem OFF-olnék, így a kérdésre válaszolnék, úgy, hogy ezt a választ is lereagáljam.

Szóval.

Igen. De feltételekkel. Én is 14 éves vagyok. Mikor megemlítettem a szüleimnek. Egy év volt a ballagásomig. Akkor annyit mondtak, hogy gondoljam át, és ha ballagáskor is szeretném, akkor jó. Felvettek az országos listán harmadikként szereplő, többszörös NÍVÓ díjas Gimnáziumba. Idén nyáron, a Balatonon nyaraltunk két hétig, és egy hajókiránduláson, igényes helyen, a Nemesis Tattoo-ban a szüleim jóvoltából csináltak nekem egy szemöldök piercinget. Aki találkozott velem mind azt mondta, hogy sziinte beleolvad az arcomba, és sokkal karakteresebbé teszi az arcomat. Szóval. Én nem vagyok egy divatmajom. Legszívesebben otthon ülök és olvasok. Fontos, hogy gondolja végig. Igényes helyen csinálják.

A tanárok mit szólnak majd? Nos... Az iskolában én sem tartom helyénvalónak. Délelőttre ki lehet venni, úgy, hogy fel sem fog tűnni a tanároknak. Amúgy még az eléggé konzervatív osztályfőnököm, aki egy szemceruzát és egy magassarkút sem néz jó szemmel, is megdícsérte, hogy természetesen áll.

2010. júl. 19. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!