Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Lányunk minden hétvégén...

Lányunk minden hétvégén kitakarítja az autóját, mennyire gond?

Figyelt kérdés

20 éves a kisebbik gyerekünk. Féléve vette meg saját keresetéből az autóját, amiben pedáns rendet tart: Porszívózza, műszerfalat leápolja hetente/két hetente. Mosatni havi egyszer viszi, de vezetésben, mindenben hímes tojásként kezeli.

Múltkor képes volt a hátsó ülés huzatot kimosni, mert nővére kislánya (tiszta cipővel) szállt ki és be a gyerek ülésbe, mert akárhogy próbáltuk, mindig beverte a fejét ha mi raktuk be.

Kisebbik lányunk szinte pánik rohamot kapva húzta le a huzatot, miközben elmagyarázta, hogy ő ilyen kocsiba nem ül bele. Ezt nyugodtan mondta, mindenki nevetett, még ő maga is saját magán. De akkor is lehuzkodta a huzatot, rakta be mosni.

Vagy ha valaki enni szeretne egy hosszi ut során, meg áll, ki kell szállni

De ezek a dolgok más kocsijában is érvényesek nála, vagyis ő nem eszik , dohányzik más autójában.


2017. okt. 30. 18:32
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
98%
Az élet nagy gondjai
2017. okt. 30. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
94%
Miért lenne ez gond?
2017. okt. 30. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
94%
Nekem igazán tetszik, hogy vigyáz a tulajdonára amit saját pénzéből vett meg. Talán kicsit túlzásba viszi (cipős dolog). De az hogy nem eszik benne, illetve tisztán tartja azzal nincs gond.
2017. okt. 30. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem alap, hogy nem dohányzunk autóban.

Az is normális, hogy ne morzsázzuk össze más autóját.

Az is normális, hogy rendet tart és tisztaságot.

Cipővel nem megyünk az ülésre.

Ráadásul a lányod csak olyat vár el másoktól, amiket ő is betart.

2017. okt. 30. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
62%
mindenkinek van valami heppje!
2017. okt. 30. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
91%

Ahogy a bátyám és a sógorom bánik a kocsival, az az elítélendő. Bagóznak, hamuznak mindenhol, hegyekben áll a szemét, a kocsi körbetörve, kívül-belül sáros, minden szükséges alkatrész a legolcsóbb kínai utángyártottra cserélve, kint rohad a füvön télen-nyáron és rohad.

Ehhez képes aki igényes az autójára is vigyáz is rá, az egy áldás.

2017. okt. 30. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
84%
Átugorhatna hozzám. 2 hónapos a kocsim és hiába esküdtem, hogy tisztább lesz, mint a lecserélt 17 éves, de nem tudom másnak tekinteni, mint használati tárgynak. A vasalót sem szoktam letörölgetni.
2017. okt. 30. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
81%

Mindenki másban éli ki magát.

Van,aki kocsit takarít, más meg ott is hibát keres, ahol nincs (hogy ne kelljen agyalnod: igen, te...)

2017. okt. 30. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Már miért lenne gond?

Inkább példaértékű!

2017. okt. 30. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Már bocs, de civilizált körökben ez a megszokott. Vagy te morzsázol és cigizel mások autójában?
2017. okt. 30. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!