Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ti elengednétek 14 éves...

Ti elengednétek 14 éves lányotokat bulizni?

Figyelt kérdés
Szórakozóhelyről lenne szó-tehát diszkóról- olyan 2-3ig maradna 4-en mennének ő+13 éves lány+ kető 15 éves fiú és ott több embert is ismernen este pedig a fiúk hazakísérnék a lányokat! Ti elengednétek?

2017. nov. 5. 20:34
1 2 3 4 5 6 7
 31/66 anonim ***** válasza:
82%

16évesen voltam. a giminkhez tartózó kollégium csinált discot, ott lehettem 23ig v éjfélig, anyukám jött elém, közel volt a suli együtt hazasétáltunk.

18.szülinapomon maradtam ki először, az akkori fiúm reggel 6kor kísért haza.


14évesen az általános iskolai "tinidiszkóba" jártunk 21ig tartott, a szülők jöttek értünk.

Ezen kívül pizzázni jártam a barátaimmal meg moziba. Fiúk lányok vegyesen, szuper volt.


Szóval nem, véletlenül sem engedném

2017. nov. 5. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/66 anonim ***** válasza:
82%

Nekem ugyan nincs ilyen korú gyerekem, de benne vagyok a bulizós életben(persze nem ilyen kis fiatalon kezdtem, a 17. szülinapomon mentünk először, majd utána 18 éves koromtól rendszeresen)csak nagyon jól ismerem a diszkókat, és azt mondom, semmi keresnivalója ott egy ilyen fiatal kislánynak, 13 évesnek még annyi se. Sőt, ha őszinte akarok lenni, még a 16 éves fiadnak is korai.

Te dolgod eldönteni mehet-e vagy nem, de ne legyél naiv, tudd, hogy bizony inni fognak, valószínűleg nem keveset, és pasikkal ismerkedni, jobb esetben csak smárolni. Sok idősebb pasi direkt az ilyen kislányokra utazik.

2017. nov. 6. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/66 anonim ***** válasza:
73%

Miért tetted fel a kérdést ha most meg a válaszadókat gyözködöd hogy miért tartod biztonsagosnak.

Láthatod hogy senki nem engedné el.de ő a te lányod.ha ennyire nem aggódsz akkor engedd el..

2017. nov. 6. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/66 anonim ***** válasza:
55%
Rajtam kivul senkinek nem tunt fel, hogy a 14 eves tini a kerdezo ?
2017. nov. 6. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/66 anonim ***** válasza:
65%
utolsó , nem egy kommentben irták is.
2017. nov. 6. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/66 A kérdező kommentje:
Ma beszéltem a másik két szülővel is ők megengedték nekik úgyhogy beadtam a derekam és had menjenek természetesen alkohol nélküli buli lesz!! 2re kel hazaérniük és a fiúk hazakisérik őket eredeti terv alapján hogy 10kor átjönnek a gyerekek aztán 11kor mennek el és nem fognak inni megigérték
2017. nov. 6. 15:11
 37/66 anonim ***** válasza:
67%

Ezt az egeszet ugye te se gondolod komolyan?:D

A lanyoddal elegge el kene beszelgetni, hogy 14evesen mivel kellene foglalkoznia. De az nem 13eves kislanyokkal bulizgatni jarni az ejszakaba.

Nem felsz,hogy tortenik vele valami? 15eves fiukat ennyire megbizhatonak tartasz?

Csak kerdezem, mert en 17eves vagyok es lattam mar ezt azt ilyen helyeken megtortenni. Pedig enis 1eve ha jarok gyakrabban ilyen helyekre (nem is szeretem, mert ezek a 13-14-15eves kislanyok, akik 25nek erzik magukat es nevetseges miket csinalnak "hulla" reszegen).

2017. nov. 6. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/66 anonim ***** válasza:
59%

Most latom a valaszait a kerdezonek

Egyertelmuen a kislany

Ahogy ir, meg egyebkent is szulok nemhiszem "-.-" ilyen es hasonlo smileykat hasznalnak

Mindegy a szuleid ugysem engednek el, foglalkozz inkabb mas dolgokkal most. Kesobb halas leszel nekik erte, hogy nemhagytak mindenfelebe belekeveredni:)

2017. nov. 6. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/66 anonim ***** válasza:
77%
Na persze,te vagy az anya mi?
2017. nov. 6. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/66 anonim ***** válasza:
63%
Gumit azért adj neki. Csak gratulálni tudok a felelős szülői döntéseidhez...
2017. nov. 6. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!