Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mennyit játszotok 11 éves...

Mennyit játszotok 11 éves lányotokkal? Mennyi időt töltötök csak vele kettesben?

Figyelt kérdés
2010. máj. 31. 11:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
82%

Hát én 17 évesként tudok arról írni ,hogy amikor kislány voltam mennyit játszottak akkor velem anyáék:)

Általában ha nem dolgoztak és megkértem őket ,hogy játszunk pl iskolásat mindig szántak rá időt ,ha épp nem voltak fáradtak. Kettesben is sokat voltam anyával is meg apával is .. pl apával biciklizni szerettem nagyon , anyával meg lányosabb játékokkal játszani:D

Azért nagyon tudtam haragudni ,ha nem játszanak velem mert rosszul esett ,ha más dolguk akadt, de úgy átlagba sokat törődtek velem:D

2010. máj. 31. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
82%

7 éves voltam, mikor a szüleim elváltak, anyával maradtam (nameg a két idősebb tesómmal)

Apa nem hogy nem játszott velem, hanem alig találkoztunk, és akkor is csak a sablon tevékenység volt -vagy az se-...Anyunak nem volt ideje. :(

2010. máj. 31. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
73%

Ja igen, én is csak gyerekként írok.

15/L

2010. máj. 31. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
81%

Na, nekem nem volt olyan rég, mikor 11 éves voltam. [most 13 vagyok]

Anyukámék szinte soha sem játszottak velem, anyu vagy ellenőrzőket/dolgozatokat javított [tanárnő], vagy házimunkát végzett. Apu pedig állandóan a gép előtt ült, és csinálta a munkáját. OK, persze megértem, hogy nem nagyon volt idejük, de szerintem heti 1x félórába nem haltak volna bele :)

+egyke vagyok, ezért vagy kint voltam cicáimmal, kutyáimmal [ilyenkor anyu azzal volt el, hogy ne vedd fel a macskákat, meg ne dörgölőzzenek hozzád, ne simogasd őket-no vajon akkor meg minek mentem ki?], vagy pedig gépeztem :D


13/L

2010. máj. 31. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
81%
velem sem játszottak sosem, a szemükre hányom a mai napig...:)persze azzal védekeznek,hogy nem volt idejük..persze, de állatot etetni,gépet szerelni igen :/
2010. máj. 31. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Bevallom, nem számítottam arra, hogy elsősorban gyerekektől kapok választ, de így még talán jobb is. A 11 éves lányom a minap vágta éppen a fejemhez, hogy én sose foglalkozok vele. Egy éves a kistesója, igen sok energiámat leköti a kicsi, de azért igyekszem egy héten egyszer csak vele menni játszóterezni, vagy bringázni, fagyizni. A játék az már más, ő minden nap szeretne játszani, nekem viszont minden nap nincs időm/energiám, így kb. egy héten 3-4 alkalommal játszunk csak.
2010. máj. 31. 14:32
 7/12 anonim ***** válasza:
71%
velem semmit sem játszottak a szüleim ennyi idősen,utoljára max 7 évesen...nem érdeklem őket,csak az a lényeg hogy hozzam a kitűnő bizonyítványt és maradjak k.ssba.14/L
2010. máj. 31. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
86%

Kedves Anyuka!

Ha elfogadsz tőlem egy puszta tanácsot akkor ne azt érzékeltesd a nagyobb lányoddal,hogy a kicsi most jobban számit!Elhiszem,hogy nem akarod,de ő valoszinűleg ezt érzi.Tapasztalatból mondom.:(

Szerintem próbálj közös programokat csinálni a két gyerekkel és vond be a kicsi 'gondozásába',hogy ő már nagylány és,hogy rábízhatsz-e ekkora felelőséget?

Meg ilyenek,én régen mindig erről álmodoztam,persze helyette hozzám lett vágva egy szäros pelus,hogy huzzak kifele azt dobjam ki azátn főzzek neki stb..

Bár gondolom azért te nem ilyen vagy :)


A lányod lehet azt hiszi ő már nem számit annyit neked?

És elhanyagolod ezért is próbáljatok közös programokat csinálni jó sokat.

Elnézést ha tévesen osztogatom itt a hülyeségeimet,csak gondoltam leírom tapasztalat elveként.

14L

2010. máj. 31. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
71%

Hát akkor peidg foglalkozz vele is. Mert akkor tényleg azt hiszi, hogy a kicsi a minden és ő meg a senki. Ezt nem szabad :). Velem 11 évesen max néha-néha társasoztak...Anya nagyon sokat dolgozott szinte soha nem láttam vagy ha igen akkor aludt, 12 órás műszak. Apa is ugyanez. Én 5ig suliba voltam és a mamámék is sokat vigyáztak rám.

L13

2010. máj. 31. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nekem fiam van , 10 éves ,de van egy 15 hónapos lányom is.

Ettől függetlenül sokat megyünk együtt hármasban, vagy az egész család (játszótér, bicajozás, fagyi)

nem érzem, hogy keveset fogalakoznék vele, mindig megkérdzem, hogy mit szeretne.

Most beteg a kicsi fiam, úgyhogy itthon vagyunk hármasban.

2010. jún. 1. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!