Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülők! Ti elengednétek a 17...

Szülők! Ti elengednétek a 17 éves lányotok egy "goa" partyba? Milyen buli ez egyáltalán? Van aki közületek jár ilyenekre?

Figyelt kérdés
2017. nov. 10. 09:39
1 2
 11/12 Phantunnel válasza:
Elég csak a hírhedt Ozora fesztiválra és drograzziájára gondolni. Egyszer én is voltam véletlenül egy ilyen gombás bulin. Normál trance bulira akartunk menni, de végül goatrance, psyheddelic és death trance szólt végig. Rajtunk kívül az ott lévők mind drogosak voltak. Anno haverommal illegális zártkörű techno bulikat szerveztünk kb 150 emberrel. Az ott lévők nagy része is szintén drogos volt én drog nélkül is jól éreztem magam és nem zavart a többiek viselkedése, mindenki vidám és kedves volt. A Budapest Parádékon is rengeteg drog fogyott mégse volt sok probléma belőle. Lehet drog nélkül is jót bulizni a drogosokkal együtt, de egy 17 éves fiatalnak ritkán van annyi esze hogy ne csábuljon el.
2017. nov. 13. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 Gombos Zsolt(Jeti) ***** válasza:
Nagyon sokat számít,hogy milyen a viszonyod a lányoddal.Mert ha őszinte,akkor beszéld meg Vele,mondd el az itt olvasottakat,kérdezd meg,hogyan viszonyul a drogokhoz.Ha megfelel Neked amit mond,akkor megfelelő instrukciókkal ellátva engedd el.Ha ismered a barátait,rájuk is bízhatod,legvégső esetben elmész velük(vagy utánuk)...Droghoz bárhol-bármikor-bárki hozzájuthat,nem kell ehhez bulizni...
2017. nov. 14. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!