Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Köteles vagyok hétvégén ott...

Köteles vagyok hétvégén ott alvásra elengedni a lányomat? (Ilyet dönthet bîróság? )

Figyelt kérdés

14 éves a kislányom,akit 8 hónapos korától teljes egészében èn nevelek,természetesen van bírósági végzés mindenről.Az apja jó darabig nem fizetett,hanem az állam fizetett helyette most fizet havi 10.000 forintot de azt is hetente 2,3 ezrenkémt.

Sajnos egy balul sült kapcsolarból született a lányom,borzalmas rossz környéken lakik tele van cigánnyal bár nem vagyok fajgyülölö de ezrkna legrosszabb fajták.

Most fenyegetőzik hogy oda kell adjam ott aludni de nagyon féltem a lányomat,hogy valami történik vele mert gyakran úgy volt fent a lànyom hogy az apja ott hagyta elment dolgozni oda meg a cigusok ki be mászkálnak.

Mondtam neki hogy vigye el egy közös programra azt mondja nem viszi mert nincs rá pénze,13 év alatt sehova nem vitte se egy nyaralás se egy cukrászda semmi,én igyekszem mindig programot csinálni hétvégente hogy tartalmas gyerekkoruk legyen.

Most fenyeget támad hogy megy a gyámhatóságra.


2017. nov. 20. 12:18
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Sok itt az okos :)
2017. nov. 23. 18:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!