Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hogyan fogadjam el a lányomat?...

Hogyan fogadjam el a lányomat? Teljesen kétségbe vagyok esve!

Figyelt kérdés
A lányom tegnap este vacsora közben előállt azzal, hogy a lány osztálytársával jóban vannak, de több mint barátság, és hogy felejtsük el hogy fiúval fog randizni. Megtalálta a párját, és vele akar majd élni! Értitek? A férjem nagyon kiborult, de én sem gondoltam róla, hogy a lányokhoz vonzódik. Emészt az egész, mert semmi jelét nem láttam. Abban bízok, hogy csak egy mostani "divathullám", de ő komolyan gondolja. Elég fafejű, s mindig mindenben az ellenkezőjét akarja, mint amit mi. Fel akarja vállalni a rokonság felé, de akkor azt hiszem végem, annyira őrjítő!
2017. jan. 14. 09:27
1 2 3
 1/23 anonim válasza:
98%
Szerintem fogadd el a döntését. Ha csak divatból teszi, akkor később megváltozhat a véleménye. De szerintem az, hogy jóban legyetek a lànyotokkal, sokkal fontosabb, mint az, hogy mások mit szólnak.
2017. jan. 14. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
89%
Gondolj arra, ha felvallalja, es megerto vagy, akkor modern anyuka leszel. De azert beszelhetnel a lanyoddal, hogy rendben van, te elfogadod, es tamogatod, de azert a rokonsag elott meg varjon a felvallalassal. Nem az a lenyeg, hogy hazudjon, csak egyenlore ne eroltesse a nyilvanossagot. Mindkettotokert. Ha szeret, akkor ennyit megtehet neked. Nem azert mert eliteled, hanem mert a rokonsag nem biztos, hogy igy reagalna. Latvan az apja reakciojat. Amugy ne iteld el, es valoban lehetseges, hogy csak divathullam. Mivel meg kamasz. Ennyi idosen minden masodik csajom ezt talalta ki. Kiserletezgetnek, aztan felnonek.
2017. jan. 14. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
86%

Sajnos, nem írtad meg a lányod korát, így csak tippelni tudok. A 13-14 éves tinédzserek körében ez elég gyakori. A fiúkhoz még nem közelítenek, de a nemi kíváncsiságuk már megvan. Két kis barátnő kipróbálja a csókot, egymás testét tanulmányozzák, és azt hiszik, hogy leszbikusok.

Ha viszont 18-20 év körüli a lányod és felvállalja a kapcsolatát, nem tehetsz semmit, várod, hogy "kinője".

2017. jan. 14. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
97%
Nem kell kétségbe esni . Fogadd el és kész .
2017. jan. 14. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Már középiskolás, 16 éves.
2017. jan. 14. 10:21
 6/23 anonim ***** válasza:
98%

Az én testvérem leszbikus, sokat beszélgettünk anyukámmal a témáról, mikor az enyém is kezdett kamaszodni.

Eszméletlen sok igazságtalansággal és előítélettel fog találkozni a te dolgod nem az lenne, hogy a jajmitfognakgondolniarokonok rettegésed miatt ellene fordulj, hanem az, hogy elfogadd.

Számomra egy utolsó alak, aki a saját gyerekénél fontosabbnak tartja mások véleményét.

2017. jan. 14. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
79%

Nem értem ez miért olyan nagy tragédia.

Nekem csak az a fura, hogy ennyire reklámozni akarja a rokonság felé. Ebből arra következtetek, hogy van ebben némi polgárpukkasztási szándék, meg divathullám.

De ti mit szégyelltek ezen? Manapság már tudni lehet hogy magzati korban dől ell a szexuális beállítottság is.

Engem egyáltalán nem zavarna a dolog, de szinte mindig olyanoknak van homoszexuális gyerekük akik képtelenek ezt elfogadni és hatalmas családi problémát okoz az hogy éppen mi van a lába között a gyereke párjának.

2017. jan. 14. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
84%

leszbikus párkapcsolatban élek, de a szülők nem tudják, azt hiszik, jó barátnők vagyunk, és az egyetem miatt költöztünk össze egy albérletbe

csak a tesóm tud róla, senki más a családból, de miért kell elmondani?

2017. jan. 14. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
0%
Valószínűleg nem érdeklik a fiúkat ezért egymást vigasztalják.
2017. jan. 14. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
8%
Még kinőheti, gyerek még.
2017. jan. 14. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!