Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » A lányunk egyre igénytelenebb....

A lányunk egyre igénytelenebb. Ez normális szerintetek?

Figyelt kérdés
Nemrég lett 18 éves.. Fiatalabb kamasz korában (13-16 évesen) nagyon érdekelte a divat. Sminkelt, magassarkút hordott néha, imádta a szoknyákat stb.. Most hogy kezd felnőni viszont még ünnepekre se hajlandó magassarkút venni, kb minden nap ugyan azt veszi fel: farmer- póló... Pedig rengeteg ruhája van... emellett régen sokat foglalkozott a hajával, bőrápolással. Most raszta hajat szeretne, van hogy 2 napig nem fürdik, a bőre csúnyább mint kiskamaszként...nem értjük a férjemmel, hogy mi van..
2017. nov. 26. 12:36
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
46%

Játszik számítógépen?


Manapság menő "gamergirlnek" lenni, laza fiús dolgokat szerető lánynak.


Hatalmas rajongótáboruk van.


Szerintem hagyd. Èn csinos vagyok, de kevese sminkelek, rövid hajam van, nincs műkörmöm és az én farmer-póló verzióm is csinosan áll. Minden másnap bőven elég fürdeni, ha intim részen és a hónalján meg a lábán megmosakszik.


A pattanások meg.. passz. Menjen bőrgyógyaszhoz, bár még tini, hiába 18, max antibiotikumos arckrémet fog kapni, amik megelőzik a gyulladást.


Hagyd, hadd találja meg a saját stílusát.

2017. nov. 26. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
26%
Hát pedig ez ránézésre fű lesz. Tépeget a cimbikkel. Figyeld a durva memóriazavarokat, az eres szemfehérjét, a szűk pupillát, esetleg a szagokat, az elképedt fejjel leállásokat, aztán csak meglesz az!
2017. nov. 26. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
69%
Legalább van stílusa, nem plázapitsa. Én örülnék neki a helyedben, de azért ne hagyd, hogy rommá igya, szívja magát.
2017. nov. 26. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
84%
Sosem sminkelem magam, magassarkú egyszer nem volt rajtam. Igénytelen vagyok? :o csak az lejet igényes, akin 5 kiló vakolat van, és tönkreteszi a gerincét azokkal a csodás cipőkkel?
2017. nov. 26. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
73%
2naponta fürdés még belefér
2017. nov. 27. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
35%
Egy 18 evestol eleg igenytelen dolog napokig nem furdeni.
2017. nov. 27. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
84%

Én meg titeket nem értelek kérdező, hogy egy 13 évesnek miért engedtek sminkelést. Érződik, hogy itt nem egyszer-kétszer alkalomról volt szó. Tényleg nagyon fontos egy 13 évesnek, hogy ki legyen sminkelve az iskolába. Arról nem is beszélve, hogyha gagyit vesz az ember még a felnőttek bőrét is szétcseszi, nem egy 13 évesét. Utóbbit még én is tudom férfi létemre.

Ahogy írtam inkább örülj, hogy kinőtte és ne hisztizz. Az is sokat elárul, hogy azért panaszkodsz, mert 2 naponta fürdik csak. A napi fürdés sokkal jobban szétcseszi a bőrt, mintha 2 naponta fürdene az ember (ha nagyon mocskos lesz, nagyon leizzad minden nap akkor indokolt a napi fürdés). Hány bőrgyógyásznak kell még ezt elmagyarázni TV-be, újságokba, stb?

2017. nov. 30. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Én se szeretem a magassarkút 30 perc után fáj a lábam
2017. nov. 30. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
85%

Ami ebből igénytelenség, az az, ha rendszeres az, ha 2napig nem fürdik, nem mondjuk 2-3havonta 1x esik meg max., és ha azért ronda az arcbőre, mert nem ápolja (pl. nem mossa meg). Plusz ha ünnepre is farmert vesz pólóval. Az mióta igénytelenség, hogy nem plázap.ásan öltözik és raszta haja van? A raszta igényes, ha ápolt. És farmerben és pólóban is igényes vki, nemcsak miniszoknyában meg magassarkúban. Sőt sztem inkább az a gáz, hogy 13 éves korában már magassarkúban járt.

Amúgy lehet, ez a stílusa igazából. És lehet, azért volt tiniként ilyen divatcica, mert nem akart kilógni a menők közül a suliban meg mert lehet, tőletek is ezt látta.

2017. nov. 30. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Én is magassarkúban jártam aztán egy baleset miatt azóta se tudok egy óránál többet, a szemhéjanra kontúrt tetováltattam, az arcom minden nap hidratálom így ben sminkelek, a munkám miatt pedig farmerben és pólóban járok mert nem ritka hogy délután nyakig porosan megyek haza. (ma meg pl azért mert ígyis majd megpusztulok a menstruációs görcsöktől, nem kell még csini kényelmetlen ruhákkal szivatnom magam. Akkor most én is igénytelen lennék?
2017. dec. 4. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!