Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit lehet kezdeni egy 17 éves...

Mit lehet kezdeni egy 17 éves depressziós kamasz fiúval?

Figyelt kérdés
Nem tudom mi lehet a fiammal, szeptember óta kezd magába fordulni. A barátai is mondták, hogy eddig egy "partiarc" volt, de most nagyon megváltozott (egész hétvégén otthon feküdne, ha a barátai nem könyörögnének neki meg nem rángatnák egy szórakozni). Beszélni sem akar nagyon, egy-két szavas válaszokat ad (mondjuk sosem volt nagyon bőbeszédű). A jegyei nem romlottak, tartja a szokásos közepes szintjét, nem is lóg az iskolából. Nincs ilyen kamaszkori depresszióval tapasztalatom, az idősebb fiamnál nem volt ilyen.

2017. dec. 10. 10:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg kérd meg a nagyobbikat, hogy beszélgessen vele. Ne kérdezzen, csak beszélgessen!
2017. dec. 10. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
81%

Vagy eloszor is tole kerdezd meg? Nekem is volt 1ilyen evem, untam a szokasos dolgokat, de mikor mar ezt sem elveztem, kipihentem magam, elkezdtem gordeszkazni uj tarsasag uj kornyezet.

Lehet nincs semmi baja.

2017. dec. 10. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Az apjával milyen a kapcsolata?
2017. dec. 10. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Lehet szerelmi csalòdàs
2017. dec. 10. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
41%
Korrepetáltasd csinos egyetemista lánnyal, pillanatok alatt kijön a depresszióból.
2017. dec. 10. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
93%
Kérdezd meg először is. 17 évesen nekem is volt ilyen időszakom, se nem tudtam róla beszélni senkivel.
2017. dec. 10. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Szakember?
2017. dec. 10. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Szakemberről hallani sem akar, nem hajlandó elmenni hozzá.
2017. dec. 10. 16:21
 9/12 SIDLER22 ***** válasza:
Lehet, hogy volt valami barátnős ügye. Vagy pont az, hogy nem. Nagyjából egyidős vagyok a fiaddal (Januárba leszek 18). Én azért vagyok viszonylag depressziós mert nincs barátnőm. Sokszor gondolok arra, hogy véget vetek ennek az egésznek. Bár nagy eséllyel valóságban nem tenném meg. Mégis nagyon rossz érzés és sokszor vannak olyan napok, hogy csak ülök az iskolában és az élet értelmére gondolok meg arra, hogy mért nem tetszek senkinek stb stb. Másban nagyon nem tudok segíteni sajnálom. Talán a nagyobbik tesója kérdezősködhetne, hogy konkrétan mi baja van.
2017. dec. 10. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem tudod helyette megoldani a problémáit.
2017. dec. 11. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!