Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Elrontottam. De ez amúgy...

Elrontottam. De ez amúgy normális?

Figyelt kérdés

Holnap elutazunk anyával és az egyik ismerősömmel szilveszterezni.Anya ugye már nem 20 éves de ez nem is érdekel.Szeretem anyát.De elővett egy piros ruhát szilveszterre....Hát én picit kiakadtam a ruha láttán...És véletlenül azt mondtam hogy na jó Xy(rokon neve) lesz az anyám..Persze nem gondoltam komolyan.De úgy is mondtam aki nem gondolja komolyan.Anyám meg elkezdte a cuccaimat dobálni és kiabálni hogy pakolja magadnak soha többet semmit nem kapsz/veszek/csinálok miattad..

Földre dobta a ruháim és össze vissza a szobában...

Ez normális? Nem gondoltam komolyan de úgy is mondtam hogy nem komoly...

Oké megbánthatta de szét dobálni a cuccaim és közölni hogy akkor költözz hozzá?!Ez kicsit sok nekem..


2017. dec. 28. 20:43
 1/10 A kérdező kommentje:

Ja és persze csak arra a 3 napra gondoltam amikor mondtam...

Egyébként 14/L

2017. dec. 28. 20:59
 2/10 anonim ***** válasza:
84%
Érthető, hogy ez megbántotta, kérj tőle bocsánatot, ha még nem tetted meg. És próbálj vele nyugodt hangnemben beszélni arról, hogy kellemetlenül éreznéd magad, ha ilyen ruha lenne rajta.
2017. dec. 28. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
89%
Neki is sok volt, amit te mondtál neki. Ha szerencséd lett volna, jobb pillanatát is kifoghattad volna, amikor épp nem ilyen érzékeny, inkább van humoránál, de most éppen így reagált. Emberből van, ő is megbántódhat. Ne neked legyen sok, neki volt az. Erős lecke most ez neked arra, hogy ne előbb járjon a szád, mint az agyad, gondolj bele abba, hogy a másik embernek hogy eshet, amit mondasz neki. Én nem vagyok híve a bocsánatkérésnek, mert az általában művi, de ebben az esetben, amikor tényleg úgy érzed, hogy nem kellett volna, mégiscsak az hozza el a katarzist (ha még nem tanultad ezt a szót: felülemelkedést, megnyugvást, helyreállítást). Ráadásul nem is volt indokolt a kritikád, anyukád olyan 35-40 éves, vígan felvehet piros ruhát, nem öregasszony.
2017. dec. 28. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
80%
A mamám 83 éves, és otthon hord piros ruhát. Anyukád nem lehet több 40-nél, még utcára is viselhet pirosat.
2017. dec. 28. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát nálam ez lazán belefért volna, jót röhögtem volna a beszolásodon, valószínűleg éppen rossz kedve volt és azért reagált így, viszont én nagyon nem szeretem az ilyesmit, mert később ki tudja éppen min kattan be, inkább nem is mesélek ilyen esetben semmit, aztán jó xar lesz a kapcsolat.
2017. dec. 28. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
74%

A ruhaval csak az volt gond, hogy piros? Vagy egyebkent is kihivo volt: rovid/kivagott?

Egyebkent szerintem sem kellett volna igy kiakadni. De biztosan megbantotta, probald vele megbeszelni. Lehet mas miatt is feszult es ez rajtad csattant.

2017. dec. 29. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
Hú hát elég szépen megsértetted. Tudod, ami Neked poén, nem biztos hogy másnak is az. Anyukád pont abban a korban van mikor érzékeny a fölötte elszálló évek miatt. Te meg telibe trafáltál mikor egy vacak ruha miatt öregnek minősítetted. Remélem szilveszterkor még ki tudsz vele békülni.
2017. dec. 30. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
74%
Mivan? Én nem fogtam fel semmit a kérdésből?
2017. dec. 30. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
48%
Én se akarom érteni, illetve olyan verzióm van, ami még az öregezésnél is durvább. Ugye nem azt mondtad?
2017. dec. 30. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
40%
Gyakorlatilag leqrváztad anyádat és most nem érted, hogy mi a baj? Gondolkozz el egy kicsit azon, hogy ő mit érezhetett...
2017. dec. 31. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!