Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Elrontottam valamit, vagy ez...

Elrontottam valamit, vagy ez normális 1 évesen?

Figyelt kérdés
1 évesemtől lehetetlen bármit is csinálnom, feltérdepel, nyújtja a kezét, és mondja, hogy mamama amikor azt akarja, hogy felvegyem. Ha nem veszem fel, akkor jön a hiszti, az ordítás, mint akit ölnek. Semmit nem tudok tőle csinálni, házimunka, főzés, stb. Másnak nem csinálja, csak nekem. Hogy lehet ezen változtatni ?
2016. okt. 15. 08:23
 1/4 anonim ***** válasza:
82%
Teljesen normális! Üdv a klubban!
2016. okt. 15. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
31%
Másé is csinálja.De te meg felveszed,és kész is az "elrontás".Máris ő irányít.
2016. okt. 15. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Èn ilyenkor néha felveszem, de sokszor inkább mondom neki, hogy gyere menjünk be, és leülök mellé. Aztàn van, hogy csak ott kell ülnöm. Nem jó, ha állandóan felveszed, mert "elkapatod". De egyébként igen, majdnem minden 1 éves ezt csinálja :)
2016. okt. 15. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ugyanez volt a lányom. Sokszor még most is :) 2 évesen lassan:)

Valóban ne felvedd,hanem tereld el a figyelmét,pl nézd mit látok kint az ablakon stb.. Vagy gyere,megmutatom a .... érted?!

És való igaz!! Akkor lesz "elrontva" ha folyton mindig minden alkalommal felveszed.. Tapasztalat mondatja velem! Persze felveszem ha látom, hogy szomorú vagy hiszti van,megnyugtatásra vágyik! De ha "csak úgy" akkor nem.. Elterelem,vagy adok valami feladatot:)

2016. okt. 15. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!