Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mikor kezdődik a kiskamasz...

Mikor kezdődik a kiskamasz kor fizikailag?

Figyelt kérdés
8,5 éves fiam elkezdett büdösen izzadni a hónaljánál. Nem korai ez még? Mikortól engedjük a hónalj stiftet? Nagyon igényes és szereti az illatokat.

2017. dec. 30. 18:58
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Mi az, hogy mikortól engedjétek? Amikortól szüksége van rá. Ha izzad, akkor már most kell.


Talán annyi, hogy egy háziorvosi vizitet megér, hogy nem valami betegség okoz nála testszagot. Van ilyen is.

2017. dec. 30. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha korán érik, hát korán, én 9 évesen kezdtem szőrösödni, és 11 évesen jött meg, ez elvileg normális, elvileg 10-16 éves korban szokott lenni.

Utánaolvastam, és a koránérő fiúknál szeméremszőrzet megjelenhet akár 9 évesen is, a hormonok pedig(amik ez esetben a szaghatásért felelősek) átlag 9-12 éves kor körül aktiválódnak.

2017. dec. 30. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Van 9 eves kislany aki menstrual.

Ha elkezdett izzadni es nem akarjatok, hogy csufoljak az iskolaban vegyetek dezodort. Aluminium menteset mindenkepp !

2017. dec. 30. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem pl 9 evesen kezdodott a menstruaciom szoval lehet nagyon korai. Kerd ki egy orvos velemenyet szerintem ha aggaszt de mindenkepp neki megfelelo izzadasgatlot szerezzetek be.
2018. jan. 2. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!