Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hogyan lehet egy nagymamának,...

Hogyan lehet egy nagymamának, és hogyan lehet egy 12 éves fiúnak elmagyarázni, hogy külön szobában aludjanak?

Figyelt kérdés
Szülők külön szobában alszanak, gyereknek van külön szobája, de nagymama a saját szobájába szoktatta egészen pici kora óta.

2018. jan. 1. 18:48
 1/8 anonim ***** válasza:
33%
Mi a bajod vele, ha egy szobában alszanak?
2018. jan. 1. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem tud önállóan eltölteni vagy vegigaludni egy éjszakát. Nem akar elmenni osztálykirandulásra, mert ott nem lesz nagymama. Ha fertőző beteg a nagymama, akkor is mellette van.
2018. jan. 1. 18:56
 3/8 anonim ***** válasza:
75%
Egy 12 éves kamaszodó fiú már javában maszturbál. Jó persze máshol is meg tudja oldani, nem csak a szobájában, de nekem ez akkor is beteges, hogy a nagyival él egy helységben. Főleg, ha nem kényszerűségből, helyhiány miatt teszi.
2018. jan. 1. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
48%
Nagymama kicsit pedomaci.
2018. jan. 1. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Mert nem a szülők rontották el, á dehogy! Biztos jól jött az ingyen bébiszitter, amikor kisebb volt és ezt annyira kihasználták, hogy a gyerek jobban kötődik a nagyihoz, mint a saját szüleihez.

Miért is most kell észbe kapni?

2018. jan. 1. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
67%
Kérjétek ki gyermekpszichológus vagy családterapeuta tanácsát.
2018. jan. 2. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
66%
Én 14 éves fiu vagyok és nem értem ez mér probléma.Amikor mamáéknál vagyok elég gyakran pl nyáron vagy hét végén akkor énis velük alszok egy szobába pedig lenne másik üres szoba is de nem akarok.Engem egyáltalán nem zavar és őket se.De pl itthon egyedül alszok
2018. jan. 2. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Én sem értem, mi ezzel az óriási probléma. Bizonyára biztonságot ad neki, szereti a nagymamáját, nem akar egyedül aludni. Na bumm! Nyilván előbb-utóbb már nem fog ott aludni. Szerintem, ha már hagytátok eddig, akkor várjátok ki, míg igénye lesz az egyedül alvásra. Érdekes kérdés, miiért épp most kezdett el zavarni ez benneteket…


(A 12 éves fiúk sem egyformák, van aki már keményen kamaszodik, de olyan is, aki még nem. És – bármily meglepő – a kamaszok sem egyformák.)

2018. jan. 3. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!