Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Üdv! Mit tudok tenni? Tanácsot...

Üdv! Mit tudok tenni? Tanácsotokat szeretném kérni! Van egy 15 éves lányom, aki irreálisan érett és jobban kezeli a dolgokat mint egy komoly felnőtt. Ingadozik, és látom, hogy szenved a mindennapokban a korsztályában.

Figyelt kérdés
Ebből kifolyólag a baráti köre 25-35 év között .
2018. jan. 4. 00:23
 1/6 anonim ***** válasza:
83%
Én is ilyen voltam. Gimiben többet voltam a tanáriban, mint az osztályommal, sosem kötött le a kamaszok társasága. 20 évesen mentem férjhez a nálam 11 évvel idősebb páromhoz, akivel 10 év alatt semmi súrlódásunk nem volt, és nem is tűnik úgy, hogy a közeljövőben bármi közénk állhatna. :) Nem kell semmit tenned, csak ne gátold meg abban, hogy azzal töltse a szabadidejét, akivel szeretné.
2018. jan. 4. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
85%

Én is ilyen voltam, nem találtam a helyem a suliban sem. Külső foglalkozásokra jártam (tánc, zenélés) ahol jól éreztem magam. 14 évesen 18-19 évesekkel barátkoztam, 16 évesen 25-30asokal. Most 26 vagyok, a barátaim továbbra is idősebbek nálam, a férjem 38 éves.

Amennyiben jó társaságban van, és nagyjából ismered a barátait, nincs gond.

Arra viszont figyelhetsz, hogy valószínűleg szexuális értelemben is hamarabb érhet (bár ha komoly lány,akkor védekezni fog), és érezze, hogy ott vagy neki, mehet hozzád tanácsért ha szükségesnek tartja.

2018. jan. 4. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
88%
Én is ilyen voltam. Sosem voltak a korosztályomból igazán jó barátnőim, valahogy nem volt közös az érdeklődés. Eleinte nehéz volt, azt hittem velem van baj. Most 23 éves vagyok, a férjem 38. A legjobb barátaim a kollégáim, akik 30-40 évesek.
2018. jan. 4. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!:)
2018. jan. 4. 10:03
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Én is ilyen voltam emiatt sose voltak igazán barátaim. Mai napig egyedül érzem magam a világban.

A párom 5 évvel idősebb nálam, de senki nem veszi észre a különbséget.

2018. jan. 4. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is ilyen voltam. Sosem jöttem ki jól a korosztályommal. Most már felnőttem 26 éves vagyok, a férjem 10 évvel idősebb, a baráti köröm is inkább 30-40 évesekből áll. Van három gyermekem és a legnagyobb gyerekemen is látom hogy korán érő típus.
2018. jan. 4. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!