Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Miért fél a 15 éves lányom a...

Miért fél a 15 éves lányom a sötétben?

Figyelt kérdés
Már egészen kis korátol fél sötétben lenni. Probáltam beszélni vele és azt mondta hogy nem tudja csak nem szereti de tudja hogy nincs ott semmi. Kérlek segitsetek aggodok érte.

2018. jan. 7. 10:52
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
87%
am van oka , félünk attól amit nem látunk mert megtámadhatnak. ez evoluciós ok.
2018. jan. 7. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 molart válasza:
96%
A fantázia az a gondolatait rossz irányba megy mert nem reálisan látja hanem a gondolatokkal az az a fantáziával él megy tovább. Ilyenkor körbe kell nézni .. van egy lámpa.. ott az ablak beszürödik a fény..ott az ajtó senki nem kopog.. S ott a plüss maci akire rárakhatom a fejem..
2018. jan. 9. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Azért, amiért én is 27 évesen. :)

Bocsi, ha írták már, de szerintem egyszerűen evolúciós oka/háttere van; a sötétben nem látsz semmit, nem látod, mi vesz körül, nem látod a veszélyt, sokkal védtelenebb vagy. Ismeretlen, nem megszokott (hiszen nappali “állatok” vagyunk), tehát ijesztő.

Én irigylem azokat az embereket, akik nem félnek a sötétben, viszont tudom, hogy azért mi, félősök is sokan vagyunk, úgyhogy valahol normálisnak tartom.

2018. jan. 12. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Én is 15 éves vagyok, és nem félek... de egy picit azért tartok a sötéttől...

Néhányan nem hiszik el mennyi ijesztő dolog van a sötétben... :S

Vagy csak a túl élénk fantázia az oka, hogy belelátok az árnyakba olyat, amit nem kéne XD

Mindegy, mert lehet, hogy amikor egy erdőben sétálok éjszaka, akkor 100 árnyból 99 csak a képzeletem műve, inkább futok a 99 árny elől, minthogy azt az 1 baltás gyilkost kifogjam... (><)

Hm... talán üldözési mániám is van?! XD

2018. ápr. 14. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!