Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit szólnál ha a lányod egy...

Mit szólnál ha a lányod egy vibrátort kéne szülinapjára?

Figyelt kérdés

Ma mikor vásároltam volt előttem egy 40 es nő a tizenéves lányával.A nő ott faggatta a lányát mit kér szülinapjára a lánya.Erre a kiscsaj tök hangosan megszólal; egy vibrátornak örülnék legjobban mivel nekem is vannak testi szükségleteim.Erre a nő nagyon csúnyán nézett mire a lánya; ez még mindig jobb mintha lefeküdnék egy halom pasival

Nagyon rögögtem xdd

Te az anyuka helyébe egy ilyen kérésre mit reagálnál?


2018. jan. 8. 21:41
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
98%
Nem mindegy, hogy 11 vagy 17. Lehet 17nek néz ki de 25.
2018. jan. 8. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
50%

Megvenném neki de ha 13-4 éves csak olyat ami a csiklót izgatja

16 év felett válassza ki és megveszem neki

2018. jan. 8. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
72%
Én nem venném meg neki, de adnék rá pénzt, ha ez a szíve vágya. Inkább erre költse mint drogra:-D Bár valóban nem mindegy hány éves, mondjuk 16 éves kora alatt nem vennék neki, 16 évesen megfontolnám, de 17 éves korától simán. Nekünk is vannak játékaink a férjemmel.
2018. jan. 9. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
14%

Elbeszélgetnék a lányommal.

Először is, hogy miért nem jó a vibrátor. A vibráció függés nem poénos, egy életre tönkre tudja tenni a nemi életet, soha nem lesz kielégítő szexuális kapcsolata férfival. Ezenkívül a húspótló miatt nem is fogja értékelni azt a fajta testi gyönyört, amit egy férfi okoz. Ez a párkapcsolatait fogja megbélyegezni.

Szóbahoznám ÚJRA, hogy a szerelmeskedés csodás kifejezése a szerelemnek, azt meg kétlem, hogy egy rahedli pasiba bele van zúgva. De ha már erre készül, legalább kérjen mindenkitől egy tízezrest. :P

Normális, mentálisan egészséges tizenéves lánynak LELKI szükségletei vannak. Randira, csókra, szerelemre.

Ezt már letisztáztam a saját tizenévesemmel.

Úgyhogy ha ő mond ilyet, akkor kiröhögtem volna, hogy "anyád pichája van neked, nem testi szükségleted, hüylegyerek".

2018. jan. 9. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
Még egy kérdés; azok akik nemmel válaszoltak; mit tennétek ha a 14-16 éves lányotok szobájában találnátok egy vibrátort?
2018. jan. 9. 09:20
 16/23 anonim ***** válasza:
86%
Utolsó előtti, ekkora baromságot rég olvastam. 18 évesen vesztettem el , sose voltam ribi aki össze-vissza dugatja magát, de bizony az emberek 90%-a 12 éves kora után érzi a kíváncsiságot, és masztizik. Magyarán van szükséglete, és jobb esetben magának elégíti ki...
2018. jan. 9. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
35%
12-3 évesen nem örülnék ha pasizna. Ott a vibri, az ujjai fedezze fel ezeket
2018. jan. 9. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
28%

16#

És másképp nem megy a maszti, csak vibrátorral?

Látod, az már gond.

Régen se volt. Sok helyen most se lehet kapni még a dm-ben is. És ott is masztiznak a kamaszok.

Nem az önkielégítés a gond. Önmagában a vibrátorral van problémám. Olyan ingerhez szoktat hozzá, amit hús-vér férfi nem tud adni.

2018. jan. 9. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
19%
18-assal egyetértek, értem én, hogy minden szülő qrva-hiper-szuper modern, meg a saját gyerekének a “barinője”, de azért ne essünk már a ló túloldalára. Egy tizenéves kiscsaj magától (tehát ha ez nem lenne a mostani kamaszok szociális/ki tudja, honnan tanult és nemi életének része) nem mond ilyet, hogy “vannak testi szükségleteim” Mi a fhasz?! És nem, nem a maszti ellen vagyok, sőt, a világ legtermészetesebb dolga, és kell is, de ennyi idősen bőven elég az ujjacskája meg a fantáziája... a normális pszichoszexuális fejlődés
2018. jan. 12. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
33%
Bocs, véletlenül elküldtem, szóval azt gondolom, hogy ennyi idősen egyszerűen veszélyeztetné a normális pszichoszexuális fejlődését, nincs szüksége arra, hogy egy eszköz adott esetben nagyobb élvezetet nyújtson neki, mint a leendő párja...
2018. jan. 12. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!