Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit szólnál ha a lányod egy...

Mit szólnál ha a lányod egy vibrátort kéne szülinapjára?

Figyelt kérdés

Ma mikor vásároltam volt előttem egy 40 es nő a tizenéves lányával.A nő ott faggatta a lányát mit kér szülinapjára a lánya.Erre a kiscsaj tök hangosan megszólal; egy vibrátornak örülnék legjobban mivel nekem is vannak testi szükségleteim.Erre a nő nagyon csúnyán nézett mire a lánya; ez még mindig jobb mintha lefeküdnék egy halom pasival

Nagyon rögögtem xdd

Te az anyuka helyébe egy ilyen kérésre mit reagálnál?


2018. jan. 8. 21:41
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
82%
Igenis van a nonek is testi szügséglete,csak a férfiak tobbsége gyuloli ezt ha vki ki is meri mondani, mert onnantol mem csak az o kilégulésuk számitana,a no is élvezheti,nem csak a pasi. A legtobb párkapcsolatban is az a lényeg h a pasinak jo legyen,a no meg csak segédeszkoz..
2018. jan. 12. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
16%
annak azert draga. de legyen meg az osszhang. ha nincs jo szex, ugyis halalra van itelve a kapcsolat
2018. jan. 14. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
52%
nem hiszem, hogy kéne neki. 16 éves korukra a csajok már több hímvesszőt fogtak, mint kanalat. nincs ezzel gond
2018. febr. 15. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!