Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Koleszosok, ti szoktatok...

Koleszosok, ti szoktatok olyat, hogy finoman "becsapjátok" a szüleiteket?

Figyelt kérdés

Nem az, mint atesóm, hogy bepiál minden egyes nap.

Hanem mondjuk smink nélkül mész haza, otthagyod a cuccokat amiket vettél stb.


2018. jan. 11. 22:42
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Ugyanez utolsó, aztán álljak ki magamért... Szintúgy kórház lett a vége...

Nem kell nagy dolgokra gondolni, de anyám nem hajlandó megvenni a tampont, meg mi az, hogy azt dugdosod, ezért nyilván nem hozom haza.

És volt olyan, hogy lemosatták velem a kórömlakkot, mielőtt visszamentem.

2018. jan. 13. 15:46
 12/13 anonim ***** válasza:

Elég furcsák a szüleid, ha középsulisként nem engedik, hogy sminkelj, körömlakkoz, és tampont használj.


Én nem voltam kollégista, úgyhogy nem tudtam volna ilyen téren rejtegetni semmit, de hálistennek nem is kellett volna.

Az a baj ezzel, hogy becsapod a szüleidet, hogy így azt hiszik, hogy igazából engedelmeskedsz nekik, és így később, amikor már idősebb is leszel, azt fogják hinni, hogy parancsolhatnak neked. Értem én, hogy jobb a békesség, de szerintem a saját érdekedben el kellene kezdened lázadni kicsit (előbb kiharcolni magadnak ezt, aztán azt, meg amazt, stb... fokozatosan), mert aztán tényleg még 18+ éves korodban is meg akarják majd szabni, hogy mit és hogyan csinálj. Te meg majd besokallsz, elköltözöl tőlük és megromlik a kapcsolatotok.

2018. jan. 21. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Bocsi, átsiklottam afelett, hogy egyszer kórház lett a vége, mikor kiálltál magadért.

Akkor szerintem az "egyszer besokallsz, elköltözöl és megromlik a kapcsolatotok" elkerülhetetlen, de ilyen aberrált, agresszív szülők esetén ezt nem is kell bánni.

2018. jan. 21. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!