Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Miért jönnek be betegen iskolába?

Miért jönnek be betegen iskolába?

Figyelt kérdés
Halál influenzás kb 5-6ember,ennek ellenére bejönnek suliba,ami nem probléma,de mostmár énis érzem ,hogy beteg leszek. Miért nem maradnak otthon,hogy ne fertőzzenek meg másokat?
2018. jan. 31. 06:14
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Nekem be kell mennem pl. Mert hogy hiába kéren el és kapom meg az osztály legjobb tanulójától a házit, az nem a tanár. Mondanom sem kell, hogy november óta beteg vagyok
2018. febr. 4. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Ügyes vagy..
2018. febr. 4. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
9-es vagyok, miért kellett lepontozni?...
2018. febr. 4. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Mert idióták a szülők és nem gondolnak arra hogy 1. Sokkal lassabban gyógyul a gyerek 2. Nem fog tudni koncentrálni, 3 a fél osztálynak átadja.

Szüleim rámbízták mikor megyek, ők is voltak fiatalok na, de az iskolaorvos egy idióta.

2.órán rosszul vagyok, lemegyem, ad b12 vitamint hogy jaj ez jó lesz, 5.órán meglát a tanár, levazar az orvoshoz, benyitok, okyan színesen mint a frisse meszelt fal, mondom fáj a fejem, hányingerem van és fázok, azt mondja menj csak vissza órára jól vagy te. Nap végén felkaparom magam, hazamegyek, rókázok egyet majd konstalálom hoh, hogy szar dolog a 39.5. Jól van a tudodki. Másnap a doki megjegyezte na, megvan az első influenzásunk. Azóta ha valaki beteg hazamegy két óra között a búsba és a doki ír aznapra igazolást.

2018. febr. 9. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Igen, nálunk a gyerkorvos volt ekkora szemét. Lázasan se írt ki.
2018. febr. 9. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!