Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit tehetnék, mivel inkább...

Mit tehetnék, mivel inkább lánynak érzem magam, de az osztálytársaim bántanak érte?

Figyelt kérdés
2018. febr. 21. 10:52
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
14%

Mást testet kapott, mint aminek lennie kellene? Mi van? :D Ez most mi? :D Ember, ez nem így működik. :D Nem úgy van, hogy hát te lány vagy, de fiú testet kapsz, mert a lány testekből készlethiány van. :D

A modern transszexuális tudat kapásból úgy alakul ki, hogy a saját neméhez kezd el vonzódni, szóval egyáltalán nem külöb a melegségtől, mint ahogy próbálják beállítani.

Azért modern, mivel már régen is voltak transszexuálisok ázsia területén, de ők azért voltak azok, mert a szülők születésüktől fogva úgy nevelték őket. Ázsiában emiatt van ennyi transszexuális, ezért elfogadott ott.

2018. febr. 22. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
69%
#11 ülj le, egyes, nem minden transzexuális a saját neméhez vonzódik, persze sokan igen de olyan is van aki pl nővé operáltatja magát mégis nőkkel jár, anno beszélgettem egy sráccal aki gyárilag lány de az "alvázon" kívül fiúvá operáltatta magát, egy melegbárban dolgozik valami balkáni országban és pasizik.
2018. febr. 22. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
16%
ha így lenne,akkor a liberális pártokra szavaznék: a FIDESZ-re szavaznék vagy az SZDSZ-re (liberális párt).
2018. febr. 22. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
73%
11es. Látható, hogy azt sem tudod miről beszélsz.
2018. febr. 22. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
46%
Engem sem fogadnak el, pedig egy Apache helikopter vagyok :c
2018. febr. 22. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
15%

Miért nem értenék hozzá áruld már el? :D Ja, hogy az nem divat. :D

Melyik része nem igaz? Hogy a modern transzzexualitás alapja az, hogy esetek többségében (99%) az adott ember a saját neméhez vonzódik? Vagy az, hogy régen nem tudatosan lánynak nevelték a szülők a fiúkat?

Meg mondom, oké, legyen akkor külön a melegség és transszexualitás, de akkor nem mindent a melegek hátán felmászva akarjanak kiharcolni maguknak. Ne a melegek segítségével akarják elfogadatni magukat.

Még a kényes témákat pedig nem is említettem, amik miatt a melegek is egyre többször határolódnak el a transziktól.

2018. febr. 22. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:

nem tudom miért kell egymást kioktatni

én a lányokhoz vonzódom, nem voltam még fiúval, de ennek ellenére lánynak érzem magam

2018. febr. 22. 16:17
 18/22 anonim ***** válasza:
43%
ez teljesen normális. ebben a korban minden fiú lánynak érzi magát. je suis conchita wurst
2018. febr. 22. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
49%
#18 rohadj meg az idióta válaszaiddal de ez most jó volt :D
2018. febr. 22. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 Mirino válasza:
73%

Ne érdekeljen mások véleménye.

Sok ember még mindig nem bírja felfogni, hogy az ilyen emberek nem betegek.


Én biszexuális vagyok (tudom, nem ugyanaz a kettő, de akkor is elmondom) és sok ember megtámad azzal, hogy ez rosszabb mint ha csupán csak meleg lennék, mert a biszexualitás azt jelenti, hogy képtelen vagy, kihez akarsz vonzódni, ezért inkább mindkettő nemre ráakaszkodsz.

Nem, ismétlem, NEM én akartam biszexuális lenni. Mint ahogy a 'normális' emberek, így én se dönthettem el, kihez akarok vonzódni. A hetero emberek azért vonzódnak a másik nemhez, mert az a normális? Részben, de részben azért is, mert az ellenkező nemet tartják vonzónak. Ezt nem választották, ez ízlés alapján megy. Ugyanígy vagyok ezzel én is. Nem én mondtam, hogy mármost én csak azért is mindkét nemhez vonzódni fogok. Nem, ez az érzés jött és én elfogadtam. Miért is ne fogadnám? Mert ez nem normális? Nem fogom elveszíteni önmagam csak ezért, mert a valóm nem felel meg a norma kifejezésnek.


Azt javaslom, kérdező, hogy legyél önmagad, mert, ha saját magadat nem vagy képes felvállalni, akkor ne reméld azt, hogy valaha is elfogadnak majd azért, aki vagy. :)

2018. febr. 22. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!