Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hogyan mondjam el anyunak?

Hogyan mondjam el anyunak?

Figyelt kérdés
13 éves fiú vagyok és ma reggel nedves volt a pizsomám elöl eléggé szóval valószínü megjött az első éjszakaim de nem mertem elmondani anyunak.Hogy mondjam el neki mert félek h késöbb esetleg észre fogja venni és mérges lesz h nem szoltam meg neki h megjött?

2018. febr. 25. 11:24
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Ki tettem a szennyesbe de szerintem semmi se látszik elöl.Szombaton lesz leg közelebb mosás.Most másikat húztam
2018. febr. 26. 19:37
 12/14 anonim ***** válasza:
Megjönni a lányoknak szokott:D Na mi volt? Vegul elmondtad?:) En regen nem mondtam el csak akkor amikor kellett a segitseg😝
2018. márc. 25. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Nem mondtam el azota se,remélem nem vette észre mert nem akarom hogy haragudjon ez miatt hogy nem szolok de elég ciki mintha bepisiltem volna.Legutobb tegnap elott reggel jott megint,arra ébredtem
2018. ápr. 5. 07:41
 14/14 anonim ***** válasza:
Írj rám ha beszélni akarsz erről,van tapasztalatom benne.:) utolso voltam
2018. ápr. 5. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!