Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szulok! Mit engedtek meg a 18...

Szulok! Mit engedtek meg a 18 eves lanyotoknak? Pl meddig maradhat, hova mehet, pasizas, kinezet stb

Figyelt kérdés
2018. febr. 26. 18:27
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

18 éves lány vagyok. Bulizni engednek, házi buliban eddig csak kétszer voltam, simán elengedtek, mert tudták, hogy barátaimmal megyek, akiknek nagy részét ők is ismerik. Azt kérdezték mikor megyek, hova és nagyjából mikor jövök, de anyukámnak van Messengere és ha olyan, neki is szoktam néha egy-egy üzenetet küldeni, hogy mi van. Koncertre és mozizni szoktam mint menni, itt is ugyanaz, mondjam meg mikor megyek, kivel és mikor jövök haza, szóljak, ha vége.


Barátom négy hónapja van, hétvégente nála alszom, de ő jön értem és ő visz haza, ha nincsen nagyon rossz idő. De előtte a szüleim már ismerték, volt nálunk többször, nem voltak bizalmatlanok.


Kinézet tekintetében sminkelek, az első szempillaspirált, alapozót stb. anyukámmal vettem meg. Géllakk van a körmömön három hónapja, ezt is engedik, apukám ezekbe nem nagyon szól bele.

2018. márc. 2. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Mindent. Megbízom a lányomban, szinte bármit megtehet. Különben is már nagykorú.
2018. márc. 22. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!