Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülők, kamaszok! Szerintetek...

Szülők, kamaszok! Szerintetek melyik a nagyobb "bűn"?

Figyelt kérdés

Ha egy 15 éves lány rendszeres szexuális életet él,és nem veti meg a tesi öröm e fajta részét,vagy ha cigarettázik és alkoholt fogyaszt töménytelen mennyiségben.

Szerintetek melyikkel árt jobban magának,melyikkel követ el nagyobb "bűnt"?

Ui. A kérdés nem rólam szól!

Ui.2.0 Olyat se írjatok,hogy mindkettő rossz,és nem lehet választani,mert nagyon jól tudom,hogy rossz,de pont arra kérlek titeket,hogy válasszatok.

Válaszotokat kérlek indokoljátok is!


2018. márc. 4. 19:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
95%
A kisebb rossz az ha szexuális életet él, persze csak akkor ha rendesen védekezik.
2018. márc. 4. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
92%
Annyit még hogy az egyik lelki a másik testi gondolat okozhat, és így bármelyikbe bele lehet halni
2018. márc. 4. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
61%
Az dobja rád az első követ aki 15 évesen nem ivott/cigizett vagy nem szexelt (talán a szex valakinek idősebb korban "jön elő") 15 évesen mindet csináltam és?? Felelősség teljes normális felnőtt lett belőlem. Nem iszom nem dohányzom és nem csináltak fel 17 évesen. De ha már választani kell nyilván a szexet(védekezéssel) azzal nem rombolja a szervezetét sőt idegrendszerre, lélekre, egészségre is jóhatással van (prüdikék mielőtt 0%-tok olvassatok utána mert tapasztalatból nem tudjátok azért vagytok azok).
2018. márc. 4. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
18%
Szerinted melyik jobb? Méhnyakrákban vagy tüdőrákban meghalni?
2018. márc. 4. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
37%
Egyik sem bűn.
2018. márc. 4. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
72%
Egyértelműen a cigi és az alkohol.
2018. márc. 4. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
86%
A cigi és az alkohol a gázosabb.
2018. márc. 4. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
85%

Én 15 évesen már rég cigarettáztam és minden hétvégén piáltunk a haverokkal. Viszont csak 18 évesen veszítettem le a szüzességemet.

Most családom van, 2 diplomám, és nem érzem azt, hogy bármit is elrontottam volna.


Szerintem a szexhez inkább fel kell nőni, mint a cigizéshez, iváshoz. Szóval jobb, ha az előbbit hagyja későbbre az ember.

2018. márc. 5. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Egyik sem bűn, mindegyikkel érdemes várni.

Ha visszamehetnék soha nem gyújtanék rá...

2018. márc. 5. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Attól függ, ha úgy él szexuális életet hogy állandó partnere van aki garantáltan nem nemi beteg, rendesen védekeznek, (tudom tudom minden tini hírből sem ismeri az óvszert satöbbi satöbbi, 5 percre tegyünk úgy mintha lehetséges lenne hogy attól hogy szex még belegondolnak hogy jobb a gumi mint az abortusz) ha elszakad a gumi vesznek esemény utánit és senki sincs bele kényszerítve semmibe akkor szerintem nem gond, a cigi és az alkohol előbb-utóbb garantáltan tönkrevág valamit ha mértéktelenül csinálja.
2018. márc. 5. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!