Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülők, kamaszok! Szerintetek...

Szülők, kamaszok! Szerintetek melyik a nagyobb "bűn"?

Figyelt kérdés

Ha egy 15 éves lány rendszeres szexuális életet él,és nem veti meg a tesi öröm e fajta részét,vagy ha cigarettázik és alkoholt fogyaszt töménytelen mennyiségben.

Szerintetek melyikkel árt jobban magának,melyikkel követ el nagyobb "bűnt"?

Ui. A kérdés nem rólam szól!

Ui.2.0 Olyat se írjatok,hogy mindkettő rossz,és nem lehet választani,mert nagyon jól tudom,hogy rossz,de pont arra kérlek titeket,hogy válasszatok.

Válaszotokat kérlek indokoljátok is!


2018. márc. 4. 19:13
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Ezek közül egyiksem bűn szerintem. Talán 15 évesen kicsit fiatal, hogy bármelyiket rendszeresen csinálja, a szexuális élet elfogadhatóbb, ha a másik töménytelen mennyiségben történik.
2018. márc. 6. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Bármelyik megúszható, és bármelyikből lehet nagyobb baj is.

Hidd el ezt csak utólag lehet megmondani. Mondjuk van két 15 éves lány, legyenek ikrek.

Ha az ivósat részegen elüti egy autó, akkor ő a vesztes.

De ha mondjuk egy éven belül ráun a bulizásra és szakít az itallal, cigivel, miközben a tesója besikerít egy babát, vagy összeszed egy klamídiát és rámegy a késóbbi termékenysége, akkor ott a bukta.

2018. márc. 10. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Én is azt mondanám hogx ezek közül a cigaretta a legrosszabb.

Az alkohollal normális mennyiségben (esetleg időközönként kicsit nagyobba valami buliba még azzal se) nincs bajom de nem egy 15 évesnek.

A szex ha normálisan meg van oldva a védekezés a legkisebb baj , de szerintem túl fiatal.

Nálam a 16 az így a nagyon minimum. És sokan még 16-17 évesen is nagyon éretlenek.

Alapjáraton a szellemi érettségtől függően kéne ítélkezni ezekről de én úgy gondolom (szubjektív vélemény) hogy az ember 15 évesen még nagyon fiatal és inkább élvezze hogy gyerek amíg még az.

2018. márc. 10. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
A szex nem bűn. A cigi és alkohol pedig megöl.
2018. márc. 25. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!