Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülők! Ti megengednétek ezt...

Szülők! Ti megengednétek ezt a 13 éves lányotoknak?

Figyelt kérdés
Mint már írtam a lányom 13 éves, és acélbetétes bakancsot (Dr. Martenst) szeretne hordani. Érdekelni, ti megengednétek ezt a lányotoknak, ha igen/nem miért? Mit szólnátok hozzá? Nekem már megvan a saját véleményem, csak érdekel mások mit mondanának rá!

2018. márc. 16. 22:17
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
76%
Persze simán
2018. márc. 17. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
54%
A bakancs oké de 13 évesen koncertekre jár?Vagy veletek? Mert én tuti nem engednék el egy ekkora gyereket egyedül.
2018. márc. 17. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
90%

Szia én is 13 éves lány vagyok és hatalmas küzdelmem volt mire rávettem a szüleim a Martensre..

Előszőr steel-t mutattam nekik és tökre kiakadtak amiért ,,úgy néztem ki benne mint egy horrorbohóc" aztán jött a 10 soros undercover ami jó is lett volna de valahogy ehh nem volt az igazi. Aztán apám mondta hogy akkor már inkább vesz valami minőségit ami jól néz ki. Kettős érzelmeim voltak mert nem akartam ilyen hatalmas összeggel terhelni a szüleimet (értsd 50k) és közben nagyon vágytam is rá.

Végül megegyeztünk abban hogy karácsonyra megkapom (2 héttel kari előtt) és akkor jött a nagy vadàszat mert már sehol nem volt olyan 14 soros ami nekem kellett volna (igenigen anya belement a 14-be). Még a Martens holnapján is elfogyott és egyedül 1 UTOLSÓ DARAB volt a méretemben az office shoeshon 68K ért de pont leértékelték és gyorsan megvettük😊

Azóta boldog Martens tulajdonos vagyok, imádom én talpbetétet tettem bele mert kicsit nagy lett. Nem szedte szét a lábam, suliba is abba járok minden nap. Nyilván ápolni kell de ez alap. Szerintem sokkal jobb mint a műanyag kínais meg vans meg ilyen olyan cipők mert tiszta bőr és minőségi anyagból van, nem megy szét egy év alatt.

Röviden: anya nagyon ellenezte de mára megbékéltünk

2018. márc. 17. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
Igen velem jár koncertre, 3 éves kora óta! Egyedül én sem engedném el!
2018. márc. 17. 10:54
 15/22 Krecc15 ***** válasza:
76%
Én lassan 17 éves fiú vagyok,és 3 éve hordok katonait,semmi baja a lábamnak,sőt inkább kényelmesebb mint egyes cipők,igaz ha meleg van akkor inkább eldobnám mert valódi bőr és eléggé fűt,sarkát szegénynek már elkoptattam,megnyugtatlak semmi baja sem lenne a lábacskáinak,nekem se engedte anyám mert nem "szép",és eléggé súlyos is,nehezebb mint az acélos steel bakancs,de kényelmes és szép amikor fényesre van boxolva,én még discoba is ebben járok,és hát elég sokat táncolok is benne,de mint mondom,nem kell szerintem ez a heti 1 nap,ez baromság,hordja amikor akarja,mondd neki hogy húzzon vastagabb zoknit és akkor sarkának se lesz baja.
2018. márc. 17. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
80%

Télen és ősszel Steelt hordok, nincs vele bajom.

18/F

2018. márc. 17. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%
Igen, persze, nem állnék a stílusa útjába, csak ha olyan kihívóan öltözne.
2018. márc. 17. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim válasza:

Nem vagyok szülő, de a martenst szerintem lehet hordani.

https://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__oltozkodes_..

2018. márc. 19. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Igen
2018. márc. 29. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Van többféle jó minőségű acélbetkós bakancs is, nem csak a Martens, bár nálunk is menő volt az is.

Acélbetétest én is hordtam 14-18 éves korom között, de nem éjjelnappal. Nekem nem szedte szét a lábam, de hozzáteszem, az enyém csak félig volt acélbetétes, senki nem vette rajta észre, de csak úgy nézett ki, mintha az lenne, mindössze az elején volt egy kevés. Viszont kult élményt adott, és ma is nosztalgiával emlegetem a bomberdzsekis acélbetkós kamaszkoromat. :)

2018. ápr. 13. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!