Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Aki járt hasonló cipőben adna...

Aki járt hasonló cipőben adna tanácsot?

Figyelt kérdés

14 éves kamasz lányommal vannak problémáim.

Egyedül nevelek 3 gyermeket segitségem nincs.

Erőmön felül próbálok nekik megadni mindent mégis valamit nagyon rosszul csinálok!A történet a kővetkező:

Szó esett tegnapi napom hogy szüz e még?

Erre azt felelte hogy nem,mondtam hogy jó kislányom ha így van védekeztél e?

Illetve szeretnék beszélni a fiúval is amint lehetőségem nyílik rá

Ezután közölte hogy erről szó sem lehet nem beszélhetek a fiúval.

Majd ezután hogy mégis szüz csak tesztelni akar hogyan reagálnék a helyzetre.

Ezután mondtam neki hogy most végképp nem tudom eldönteni hogy mi az igaz,orvoshoz vinném.

Erre is azt mondta hogy ő biztos nem jön el.

Nem az lenne a gondom hogy megtörtént /illetve attol sem ugrálnék örömömben/csak hogy ebböl poént csinál illetve azért ez komoly dolog.

Tegnap hagytam ezt a dolgot,ma ujra rátértem hátha megtudjuk beszélni.

Erre közölte hogy ő sem kérdezte meg tőlem hogy a válásom utáni kapcsolatomban ami nem most volt már hogy védekeztem e!!

Szóhoz sem jutottam,egyszerüen elképesztő amit müvel és megenged magának velem szemben.

Sajnos a hazudozásai is sürük bizni nem tudok benne abszolut de nem tudom mit kéne tennem hogy megtaláljuk az arany középutat?


2018. ápr. 15. 21:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez csak terelés. Kellemetlen erről veled beszélnie, kb ahhoz hasonlo amikor a fürdőbe sem hivjuk már be anyut.
2018. ápr. 15. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
86%

Forditva is nézd. Te kiteregeted a nemi életed anyudnak?


Amit akar azt elmond, ne erőltesd, tanitsd helyesen védekezni.

2018. ápr. 15. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
79%

Nem tudom, hogyan gondolod, hogy az orvos meg tudja állapítani, hogy szűz-e. Ha a szűzhártyára gondolsz, van egy rossz hírem: van, akinek nincs, hiába szűz. A szüzesség elvesztése pedig nem egyenlő a szűzhártya elvesztésével, mert nem feltétlenül történik meg. Szakadás helyett berepedezhet, nyúlékony.


Azért nem bízik benned a lányod, mert ilyeneket mondasz neki. Oka van, hogy nem bízik.

2018. ápr. 15. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Korban hozzá hasonloképpen vesztettem el,és igen én elmondtam anyámnak.

Aki hasonló dolgokat mondott hogy védekezzek.

Miért is nem bizik bennem?

Mert szeretném megismerni a baráját?

Utolsó neked van gyermeked?

Igen is fontos számomra hogy 15 évesen ne legyen leányanya!

2018. ápr. 15. 22:46
 5/11 A kérdező kommentje:
Azt is sokszor /már rengetegszer elmondtam/ illetve adtam is neki óvszert ha ilyenre kerülne sor,ő legyen felkészült.
2018. ápr. 15. 22:47
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Én se beszélek ilyenekről az anyukámmal és szerintem nagyon kellemetlen neki, hogy te ennyire ki akarod faggatni.

Szerintem annyit tudsz csinálni, hogy beszélgetsz vele a védekezésről, mert mást nem nagyon tudsz tenni. És ne kérdezgesd, majd ha el akarja mondani el fogja, ha meg nem, akkor max hazudni fog neked, ha kérdezgeted.

2018. ápr. 15. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

valamiért biztosan haragszik rád, de hogy miért, ezt mi nem tudhatjuk. lehet a válás miatt, lehet pont azért mert 3 gyerek van, és mivel egyedül vagy, nem olyanok a körülmények amit szeretne. lehet az új pasi miatt, vagy mert sokat dolgozol, így kevés idő jut/jutott rá. ...

annyi oka lehet. ez csak lázadás szerintem, ne vidd orvoshoz, de mond neki, ha szüksége van tanácsra, vagy esetleg gond van, akkor szóljon neked nyugodtan.

2018. ápr. 15. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Könyörgöm hagyd már bèkén. Ne tedd tönkre a nemi érését lelkileg. Anyám anno addig csesztetett míg most már a házasságomban még elengedni sem tudom magam szex közben, mert belémsúlykolták, hogy ezt nem szabad.

+az állandó kretén megjegyzések, hogy védekezel-e. Úristen, csak hagyott volna bekén.

2018. ápr. 16. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Aztán miről akarnál beszélni azzal, aki elvette a lányod szűzességét? Hogy milyen pózban csinálták? Élvezték-e? Vagy mi a francról, de most komolyan?

Nem azzal van a gond, hogy védekezésre buzdítod, hanem ezzel. Mert ne akard mondani, hogy mást is tudnál kérdezni a sráctól. Meg honnan veszed, hogy pont a barátjával vesztette el? Mi van, ha olyan sráccal, aki akkor még tetszett neki, de mostanra már nem? Ez a leggázabb dolog az egész világon, hogy elakarsz beszélni a fiúval akivel először szexelt.

Ezek után ne csodálkozz, hogyha semmit nem lesz hajlandó veled megbeszélni, mert írtó gáz, amit művelsz.

Mondom nem az a része, hogy védekezésre buzdítod, hanem ez, hogy elakarsz beszélgetni a fiúval. Ez meg nem tartozik ahhoz, hogy nem akarod ideje korány teherbe essen.

2018. ápr. 16. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Tanítsd meg védekezni, legyen rendesen felvilágosítva!
2018. ápr. 16. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!