Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Aki járt hasonló cipőben adna...

Aki járt hasonló cipőben adna tanácsot?

Figyelt kérdés

14 éves kamasz lányommal vannak problémáim.

Egyedül nevelek 3 gyermeket segitségem nincs.

Erőmön felül próbálok nekik megadni mindent mégis valamit nagyon rosszul csinálok!A történet a kővetkező:

Szó esett tegnapi napom hogy szüz e még?

Erre azt felelte hogy nem,mondtam hogy jó kislányom ha így van védekeztél e?

Illetve szeretnék beszélni a fiúval is amint lehetőségem nyílik rá

Ezután közölte hogy erről szó sem lehet nem beszélhetek a fiúval.

Majd ezután hogy mégis szüz csak tesztelni akar hogyan reagálnék a helyzetre.

Ezután mondtam neki hogy most végképp nem tudom eldönteni hogy mi az igaz,orvoshoz vinném.

Erre is azt mondta hogy ő biztos nem jön el.

Nem az lenne a gondom hogy megtörtént /illetve attol sem ugrálnék örömömben/csak hogy ebböl poént csinál illetve azért ez komoly dolog.

Tegnap hagytam ezt a dolgot,ma ujra rátértem hátha megtudjuk beszélni.

Erre közölte hogy ő sem kérdezte meg tőlem hogy a válásom utáni kapcsolatomban ami nem most volt már hogy védekeztem e!!

Szóhoz sem jutottam,egyszerüen elképesztő amit müvel és megenged magának velem szemben.

Sajnos a hazudozásai is sürük bizni nem tudok benne abszolut de nem tudom mit kéne tennem hogy megtaláljuk az arany középutat?


2018. ápr. 15. 21:57
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Hogyan alakultak a dolgok, kérdező? Azóta már több dolgot meg tudtok beszélni ilyen női dolgokkal kapcsolatban? Már nem hazudik ezekről?
2022. jan. 5. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!