Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülők, ti be szoktatok menni...

Szülők, ti be szoktatok menni a fürdőszobába amikor fiatok-lányotok fürdik és épp onnan kell valami?

Figyelt kérdés
Nem szokott ebböl kellemetlen helyzet kialakulni ha az ellenkező nemü megy be valamiért?? Hány éves korig nem zavarja őket?

2018. máj. 5. 17:07
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
76%

Nálunk bementünk, szülő a gyerekhez, gyerek a szülőhöz. Nem néztünk közvetlenül a másikra, de hát azért nyilván a szemünk sarkából látszott. Nem lettem ettől lelkibeteg.

Most még kicsi gyerekeim vannak, még én fürdetem őket.

Fürdőszobára soha nem tennék kulcsot. Volt, hogy gyerek koromban szálltam ki a kádból, megcsúsztam és nekiestem a kád szálének. Szerencsére csak a fogam sérült meg és ki tudtam menni lábon, de ha zárva lett volna és fejjel esek neki, akkor be sem tudtak volna jönni hozzám elsősegélyt nyújtani. Olyanról is tudok, hogy egy nő bezárkózott, a gáz elkezdett szivárogni, aztán úgy kellett rátörni az ajtót.

2018. máj. 5. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
90%
Nem megyek be.Még a páromhoz sem.A fürdőszobába mindig kopogunk, hogy mehetünk e.
2018. máj. 6. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem meg tiszteletben kellene tartani a másik szeméremérzetét,bunk óság,kopogás és megkérdezés nélkül bemászkálni a másikhoz,megsérteni az intim szféráját.Kopogás és kérdezés az alap kellene hogy legyen.Ha meg valaki valóban nem akar kicsit se a másikat lefigyelni meg tudja oldani,de minimum kopog és vár egy kicsit hogy választ kapjon.


A kulcsra zárást én se tartom jó dolognak,de szomorú,hogy sok helyen kénytelenek bezárni mert ennyi kulturáltság sincs az emberekbe,hogy a saját családjukat tiszteletbe tartják és legalább kopogjanak.

2018. máj. 6. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
93%
9 éves kora óta soha nem mentem be a fürdőbe ha a fiam fürdött, sőt az apja sem. Nincs kulcsra zárva, igaz mi egymáshoz sem megyünk be, és a WC külön van.
2018. máj. 6. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim válasza:
93%
15 vagyok és nagyon zavar amikor szüleim bejönnek valamiért amikor zuhanyzok.
2018. máj. 6. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
86%
Én egészen addig be fogok menni gond nélkül, amíg a fiam nem kér meg rá, hogy ne tegyem. Ha őt nem zavarja, engem sem. Én szültem, láttam már elégszer pucéran, szóval max ő lehet szégyenlős (ő is bejön, és ha kell valami, ki is járunk pucéran a fürdőből)
2018. máj. 7. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
60%
Nem. ez szokás kérdése. a szüleim is bemászkáltak, a meztelenség sem volt tabu, és most nálunk sem az. Nem ruhástul születsz, a meztelenség teljesen természetes dolog.
2018. máj. 9. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
22%

Szerintem meg hagyjuk azt a szöveget én szültem,és láttam eleget meztelenül.Könyörgöm akkor még baba volt,kisgyerek,utána már figyelembe kell venni,hogy zavarja vagy sem,tiszteletben kellene tartani,ha van szeméremérzete.

Azért más egy 4 éveshez bemenni és bőven kamaszodó vagy felnőtt testtel bíró személyhez,hiába te vagy a szülője és még zavarja is.


Amúgy meg már az ősember ruhát aggatott magára,nem meztelenül császkált,amint megszületsz,ruhát adnak rád,őslakosok is ágyékkötőt viselnek.Amióta van ember,gondolkodik,netán fázik azóta öltözködik.


Tiszteljük már egymást azzal hogy ha zavarja,nem nyitunk kopogás nélkül rá,meg hogy megkérdezzük zavarja ha rányitnak vagy sem.Csak egy kérdés,csak egy kopogás.Ha nem zavarja akkor meg oké,de akkor se kell lefigyelni.

2018. máj. 9. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
0%
#18, szerintem meg ne te döntsd el helyettem hogyan éljek! Szokás kérdése. Egyik sem jobb vagy rosszabb. Úgyhogy engem csak ne szólíts fel semmire. Nem a te dolgod
2018. máj. 9. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

19!


Nem téged szólítottalak fel hogy te hogyan élj(a te dolgod hogy meztelenkedsz vagy sem otthon mindenki előtt),hanem olvasd végig azt írtam le,hogy egy családban mások is élnek és ott igen is figyelembe kell az ott élő többieket is venni,ha a családban a gyereket ,más családtagod zavarja és nem szeretné hogy bemászkáljanak hozzá,akkor ha te valamennyire is tiszteled az illetőt figyelembe veszed ennyi.Én az egymás tiszteletben tartásáról és ha van szeméremérzete annak figyelembe vevéséről írtam

2018. máj. 12. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!