Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülők! Ti megengednétek ezt?

Szülők! Ti megengednétek ezt?

Figyelt kérdés

Hétfőn lesz a 18. születésnapom,amin egy nagyon nehéz dolgozatot kell írnom. Az egész osztály retteg ettől a tanártól,3 fő 5-ös nála(én 4-es szoktam lenni,ezen múlik a kitűnőm).

Nem szeretném elrontani ezzel ezt a különleges születésnapot,azonban a szüleim elég rosszul reagáltak a felvetésemre. Megkértem őket,hogy igazolják le azt az órát,hogy ne rettegésben teljen a napom. Tudják jól,hogy annyira kikészít ez a tanárnő,hogy a dolgozatai előtt mindig hányingerrel kelek annak ellenére,hogy mindent megteszek a jó jegyért.

Ti megengednétek ezt a gyereketeknek,aki nem szokott lógni a suliból és majdnem kitűnő? Mivel érvelhetnék?


(A negatív kritikát is elfogadom persze,normális hangnemben.)


2018. máj. 10. 16:30
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Atyég, de régi kérdés, de erre muszáj válaszolnom. Mi a bánatért ne engedném neki? Van egy szorgalmas, kitűnő tanuló lányom. Valószínűleg okkal fél a dolgozattól, ráadásul születésnapja is van. Majd megírja következő órán, nem dől össze a világ? Mi a bánat van mindenkivel, hogy ennyire merevek vagytok?
2019. febr. 7. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!