Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Csak az én gyerekeim magányosa...

Csak az én gyerekeim magányosak? Az az érzésem hogy minden kortársuknak (19) volt már barátnője, csak az enyéimnek nem. Sportos alakúak, meg legalábbis átlagos arcúak de nem keresik a lányok társaságát. Nem melegek. Tudom.

Figyelt kérdés
2018. máj. 14. 23:26
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
76%

A legtöbb ennyi idős fiúnak nincs barátnője. Meg nehéz suli mellett ismerkedni is. Semmi gond.

Érdekes én hasonló korú lány vagyok, de nekem nem engedik a szüleim, hogy randizzak egyáltalán. Még fiúkkal se mehetek sehova, mert biztos orgia lesz, szégyent hozok rájuk és unokát csinálok. Ez komoly.

Két véglet van.

2018. máj. 14. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
92%

Illetve az ő dolguk ez.

Valamint egyszer egy anyuka mondta a fiára, hogy milyen kisportolt, talpraesett, szép gyerek, közben taknya-nyála összefolyt. Nem bántásból akarom írni, meg nem is mérvadó, de lényeges.

Vakamint azt sem tudom, hol laknak, mert itt például a 900 fős faluban lehetetlen méfcsak korodbelivel is talàlkozni.

2018. máj. 15. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Az en ocsemnek meg 25 evesen se volt senki. . Nem hiszem hogy meleg csak nem erdekli, meg o inkabb otthonulos tipus el se jart sehova. De ez mar extrem eset szerintem... anyuci pici fia. Az anyja egy erzelmi zsarolos harpia. Meg az onbizalmat is megtortek szerintem. Pedig tok jo fej es vicces. Kar erte...
2018. máj. 15. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
75%
19 éves a fiam, neki sincs barátnője, ő azt mondja nagyon kevés a normális lány, volt már randija, első randin az volt a kérdése a lánynak mennyi pénz van a bankszámláján. Inkább ne legyen barátnője.
2018. máj. 15. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

Eszedbe ne jusson ezért piszkálni. Ő dolga.

Ha nem is szeretne még valamiért akkor azért, ha szeretne de nem talál normális párt magának, akkor meg azért.

Igen sok ennyi idősnek volt/van már, de sok ennyi idősnek nem is fontos más csak legyen kivel bulizni, meg összejárni. Lehet ennél ő kicsit "komolyabb" srác, és tartalmasabb kapcsolatot szeretne, ez meg ennyi idősen nem könnyű. Igazából semmikor nem az :)

2018. máj. 15. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
46%

Nincsenek elkésve,hagy vàlogassanak!

Ezek a baromsàgok meg,hogy nincs hol ismerkedni,meg a mai lànyok ilyenek,a fiúk olyanok , felejtsük màr el.Normàlis ember mindig tudott ismerkedni, bàrhol gyakorlatilag.

2018. máj. 15. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
75%
Értem utolsó, tehát aki eleve nehezebben teremt kapcsolatokat (bármilyen emberit) az nem is normális.
2018. máj. 15. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem igenis fontos ilyen szempontból, hogy hol lakik valaki.
2018. máj. 15. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
62%

Kolléganőm fiai 25 és 27 évesek. Még vele élnek, és nincs képbe csaj. Talán az egyiküknek volt 17 évesen barátnője.

De nem "csajoznak".

2018. máj. 15. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
16%

#7es.

Nem akartam bàntó lenni.

Cseréljük a "normàlis" szót mondjuk "kiegyensúlyozott"-ra.

Bàr a nehéz kapcsolat teremtés bizonyos kor fölött tényleg fura.

2018. máj. 15. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!